Про готовність платити за новими платіжками заявив лише кожен десятий житель країни
Найбільш уразливими перед підвищенням тарифів є люди старшого віку за 60-т, 88% з яких відзначили, що не зможуть оплачувати нові рахунки.
З 1 липня 2016 року в Україні в черговий раз відбувається анонсоване ще навесні підвищення тарифів. На цей раз тарифи на тепло і гарячу воду для населення зростуть у середньому в два рази.

Як показують результати соціологічного опитування компанії Research&Branding Group (травень 2016 г.), переважна більшість українців (81%) заявляє про те, що не зможуть оплачувати рахунки після такого підвищення тарифів. Про готовність платити за новими платіжками заявив лише кожен десятий житель країни. Про це пише RB.group, зазначають Патріоти України.

Так, діючий середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 грн за 1 Гкал, а з 1 липня середньозважений тариф встановиться на рівні 1043 грн за 1 Гкал. А тарифи «Київенерго» на опалення і гарячу воду зростуть більш, ніж в два рази. Таким чином, вартість гарячої води від «Київенерго» з липня складе 83,1 грн за куб. м з рушникосушилкою і 76,71 грн без рушникосушилки.

Також з 1 вересня 2016 року виростуть тарифи на електроенергію.

Слід зазначити, що дані відповіді респондентів практично не розрізняються в залежності від регіонів країни і типів населених пунктів.

Також слід зазначити, що найбільш уразливими перед підвищенням тарифів є люди старшого віку (за 60-т), 88% яких відзначили, що не зможуть оплачувати нові рахунки.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh