Зламана багаторічна монополія однієї держави на ринку космічних перевезень
Комфортні приватні подорожі до зірок стають реальністю.
Crew Dragon з астронавтами успішно пристикувався до МКС!
Астронавти NASA Роберт Бенкен і Дуглас Герлі на кораблі Crew Dragon в автоматичному режимі успішно пристикувалися до Міжнародної космічної станції. І це означає, що приватне "дитя" Ілона Маска цілком життєздатне й успішне. А отже, польоти в космос можна потихеньку робити частішими, зручнішими та дешевшими.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.Тиждень за 31 травня 2020 року:

NASA спільно з SpaceX уперше за 9 років відправила астронавтів на МКС без допомоги Росії
Зламана багаторічна монополія однієї держави на ринку космічних перевезень. 9 років Сполучені Штати були цілковито залежними від "Роскосмосу". Та екстравагантний винахідник із великими мріями - Ілон Маск і його компанія SpaceX - схоже, поставили в цій історії крапку. Але чому крапка для Росії виглядає, як нова можливість для України, – у сюжеті. 
Про це йшлося у наступному сюжеті випуску ТСН.Тиждень за 31 травня 2020 року:

Хто такий Ілон Маск: найцікавіші факти з біографії відомого винахідника
Він наривається на скандали, коли публічно курить марихуану, коли одним твітом обвалює акції своєї ж компанії. У свої 48 років цей епатажний мільярдер і винахідник регулярно опиняється в центрі уваги, а його третя дружина має українське походження.
ТСН.Тиждень зібрав найцікавіші факти з біографії Ілона Маска (див. у сюжеті випуску ТСН.Тиждень за 31 травня 2020 року):

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh