Вищі навчальні заклади отримали право приймати на другий курс випускників шкіл
Зміни до правил прийому у виші передбачені наказом Міністерства освіти і науки №502 від 14 травня 2013, опублікованим на сайті відомства в середу, 5 червня.
"Передбачений прийом на другий курс абітурієнтів, які отримали повну загальну середню освіту (випускники 11 класів). Прийом здійснюється на вакантні місця ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки (спеціальності) на конкурсній основі", - йдеться в роз'ясненні тексту наказу.

Згідно з умовами прийому, такі вступники подають заяви про участь у конкурсному відборі на навчання у терміни, визначені Правилами прийому у вищі навчальні заклади.

Також умови прийому доповнено пунктом, згідно з яким виші мають право приймати на навчання осіб з базовою чи повною вищою освітою для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра за іншим напрямком підготовки у межах вакантних місць ліцензованого обсягу.

Вищий навчальний заклад має розробити і затвердити порядок конкурсного відбору та зарахування таких категорій і відобразити його у правилах прийому.

Інф.: vkurse.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh