Китайські вчені знайшли ген, що продовжує молодість
Нещодавно вчені дізналися, що сірководень, речовина з неприємним запахом, надає омолоджуючий ефект на людину завдяки тому, що активує фермент і ген, що пов'язані з тонусом судин і синтезом антиоксидантів.
Дослідники з Університету в Китаї вивчали ген klotho, який грає безпосередню роль у процесах, пов'язаних із тривалістю життя. При дослідженнях вони виявили, що активність цього гена збільшується, якщо на нього впливати сірководнем.

У результаті цього впливу відбувається посилення синтезу природних антиоксидантів. Більш того, цей ген призупиняє вироблення речовин, які порушують артеріальний тиск.

Потрібно відзначити, що сірководень утворюється в організмі природним шляхом, розширюючи судини і тим самим впливаючи на артеріальний тиск. Більш того, це хімічна речовина має антиоксидантні та протизапальні властивості. При генетичних діагностиках мишей, у яких був відсутній ген, спостерігався активний розвиток атеросклерозу.

Вчені з Китаю також дізналися, що сірководень активізує фермент сиртуїн, який уповільнює процес старіння, як вважають багато дослідників. Результати експериментів з мишами показали також, що сірководень в плазмі крові впливає на розвиток вікових дегенеративних хвороб, наприклад, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера.

Володимир Романюк
Інф.: newsmarket.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh