Народний депутат ВО "Батьківщина" Лілія Гриневич вимагає від Прем'єр-міністра не допустити затвердження проекту постанови Кабміну, якою знижується оплата праці працівників науки і освіти, установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.
За словами нардепа, низка нововведень призведе до істотного погіршення оплати праці в галузі освіти.
У разі ухвалення документа у нинішній редакції працівники освіти щомісяця втрачатимуть кілька сотень гривень заробітку.

"Вчителі - від 294 до 361 грн (через скасування надбавки за престижність педагогічної праці), а також 54-143 грн (внаслідок скасування надбавки за педагогічні звання); бібліотекарі - від 737 до 903 грн і так далі", - йдеться у повідомленні прес-служби партії. Гриневич переконана, що у нинішньому вигляді документ не може бути ухвалений.

"Педагогам повинні зберегти виплату надбавки в 20% від посадового окладу, забезпечити підвищення окладів за звання "учитель-методист", "викладач-методист", "старший учитель"", - вважає вона.

Опозиціонерка додала, що повинні зберегтися надбавка в 50% працівникам державних і комунальних бібліотек за особливі умови праці, фіксовані розміри доплат за певні види викладацької діяльності і тарифні розряди для працівників дошкільних закладів.

Інф.: regionews.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh