З 1 вересня 2024 року максимальне наповнення початкових класів державних та комунальних установ загальної середньої освіти може становити не більше 24 учнів.
Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки України.
Зовнішнє незалежне оцінювання відновлять. Але поки що проводиться Національний мультипредметний тест, який складається з чотирьох іспитів.
«У 2024/2025 році ця норма поширюється на всі перші класи, які навчатимуться в очному або змішаному (чергування очного й дистанційного навчання з певною періодичністю) форматах. Для решти класів максимальна наповнюваність залишається 30 учнів», – йдеться в повідомленні.
У МОН пояснили, що ця норма закону покликана полегшити взаємодію вчителів та учнів та зробити освітній процес ефективним через зменшення кількості дітей у класі.
«Педагоги зможуть приділити більше уваги кожному учню / учениці та вибудувати ліпший звʼязок з ними», – додали в міністерстві.
Нагадаємо, в українських школах може з'явитися новий предмет. Також повідомлялося, що вісім областей України отримають гроші на облаштування укриттів у школах.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh