Це прорив у технологіях стерилізації повітря і поверхонь
Дослідження показало, що всього за 30 секунд випромінювання від світлодіода гинуть 99,9% коронавірусів.
Американська компанія Sensor Electronic Technology, Inc. і південнокорейська Seoul Viosys представили спільну розробку – ультрафіолетові світлодіоди, що вбивають 99,9% коронавірусів за 30 секунд, пише Semiconductor Digest.

Дезінфікуючі властивості інноваційної розробки протестували вчені Корейського університету в серії експериментів по знезараженню поверхонь від різних бактерій: Escherichia coli, Staphylococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa, Klebsiella Pneumonlae, Salmonella Typhimurium і звичайно ж коронавірусу SARS-CoV-2. Дослідження показало, що всього за 30 секунд випромінювання від світлодіода гинуть 99,9% коронавірусів.

Спільне американо-корейське виробництво світлодіодів почалося в 2005 році. Придумана компаніями технологія Violeds Technology виявилася настільки ефективною, що NASA використовували її для стерилізації обладнання для МКС. Незважаючи на весь успіх, малий термін експлуатації завадив повсюдному використанню УФ-світлодіодів. І тільки в минулому році виробникам вдалося збільшити термін їх служби до 50 тисяч годин. Такий прорив повинен допомогти технології знайти заслужений успіх в ніші продуктів для стерилізації повітря і поверхонь.

Інф.: processer.media

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh