Вчені з'ясували, який тип жіночого голосу подобається чоловікам. Виявилося, що сильна стать найбільше "заводиться" від дам з високим тембром, які говорять з вираженим придихом, як Тетяна Дороніна, повідомляє ubr.ua з посиланням на 24ukrnews.com.
Якщо жінка говорить так, ніби їй весь час не вистачає повітря, постійно здійснюючи глибокі зітхання, то ця манера розмови найбільше подобається чоловікам. До речі, саме так, з придихом, розмовляли з екрану зірка радянського кіно Тетяна Дороніна і секс-символ світового кінематографу Мерилін Монро. До рівня абсолютної привабливості жінка піднімається, якщо ця манера розмови ще й поєднується з високим голосом. Повідомляє vsefakty.info.

До такого висновку прийшли вчені з Каліфорнійського університету, які вивчали, які голоси представників протилежної статі більше всього "заводять" чоловіків і жінок. Виявилося також, що жінкам подобаються чоловіки з глибоким голосом, в якому відчувається характерна хрипота. Це передбачає, що вони на рівні підсвідомості шукають фізично великих, але не агресивних чоловіків з вираженою маскулінністю.

"Коли чоловік прислухається до жіночого голосу, він очікує почути високий тембр і якомога помітніший придих при розмові, - кажуть автори дослідження. - Подібні особливості характерні для жінок з невеликим тілом. Ідеальним прикладом цього можна назвати Мерилін Монро ".

Під час експерименту чоловікам і жінкам давали слухати записи різних голосів, і вони повинні були відібрати найбільш привабливі. Цікаво, що деякий час тому інші дослідники довели, що люди підсвідомо роблять свій голос більш низьким, коли хочуть привернути увагу представників протилежної статі.

Інф.: ubr.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh