Професор Дженні Грейвс: "Чоловіки вимруть через п'ять мільйонів років. Процес уже запущено"
Чоловіки повністю програють в статевій битві - таку заяву зробила жінка-вчений з Австралії Дженні Грейвс. За її словами, чоловік як вид вимре через п'ять мільйонів років, оскільки Y-хромосома, яка відповідає за чоловічі гени, слабка та знаходиться в процесі руйнування, повідомляє The Daily Mail.

За заявою шановного австралійського вченого, жіноча X-хромосома містить близько 1000 генів. Як відомо, у жінок до того ж дві такі хромосоми (XX). Чоловіча Y-хромосома спочатку мала стільки ж генів, як і її жіночий аналог. Але протягом сотні мільйонів років вона поступово руйнувалася, залишивши сучасному чоловікові менше 100 генів. Один з них - SRY-ген, "статевий перемикач", який визначає стать зародка.

Грейвс також заявила, що в той час як жінки мають дві Х-хромосоми, у чоловіків тільки одна, і та "квола". Для вченого це ключовий момент, адже наявність пари дозволяє X зробити необхідні заміни пошкоджених генів. У той же час, хромосома Y не має подібної пари, тому замінити пошкоджені ділянки хромосоми не може, або це вдається їй набагато важче. Саме тому відбувається поступовий розпад генів.

Під час публічного виступу професор сказала: "Це дуже погана новина для всіх чоловіків, присутніх тут". Також під час свого виступу в австралійській Академії наук Грейвс охарактеризувала більшість генів на хромосомі Y як "непотріб". Вона сказала: "Це прекрасний приклад того, що я називаю тупим дизайном". Проте гарна новина полягає в тому, що процес "відмирання чоловіків" займе близько п'яти мільйонів років.

У зв'язку з цим інші експерти заявляють, що "п'ять або шість мільйонів років повинно вистачити для розвитку медичної науки, яка зможе все виправити". Також невідомо, як поведеться сама людська природа, адже близько 25 мільйонів років все йшло начебто добре. Вчені вважають, що хромосоми можуть почати підміняти один одного, або взагалі з'явиться новий вид людини.

В кінці свого виступу Грейвс пожартувала: "Насправді, процес, можливо, вже йде. У деяких це видно навіть без спеціальної перевірки хромосом".

Інф.: newsru.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh