Володимир Зеленський висловив бажання, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро".
Джерело: міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю Радіо Свобода
Деталі: За словами міністра, перед тим як точно озвучувати майбутні зарплати викладачів вишу, потрібно розробити концепцію його роботи.
Журналіст Данило Мокрик в ефірі "Народного Толк-Шоу" розповів, як захищав свою наукову роботу одіозний Ілля Кива
Є сподівання, що цю історію за межами здорового глузду припинить міносвіти.
Чому багатьох журналістів на подію не пускали та для чого взагалі науковий ступінь нардепу від ОПЗЖ?
"Ми сподіваємося, що хоча б у міністерстві освіти і науки вистачить здорового глузду, щоб цю історію припинити", - підсумував журналіст.
Кандидатська дисертація нардепа Іллі Киви: підробки, брехня, закритість захисту
Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива додав до своєї кандидатської дисертації довідку з підробленим підписом, а серед підтверджень апробації своєї роботи вказав неіснуючі матеріали науково-практичних конференцій.
Джерело: розслідування Данила Мокрика для Bihus.Info
Дослівно: "У дисертації Киви, опублікованій на сайті Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості, вказано, що Ілля Кива брав участь у двох наукових конференціях МАУПу у 2018 та 2019 роках. При цьому там вказано, що роботи Киви опубліковані в збірниках на ст. 152-154 та ст. 414-416 відповідно".
Щороку 12 квітня Україна відзначає День космонавтики, що пов’язаний із першим польотом людини в космос
Ім’я радянського космонавта Юрія Гагаріна назавжди увійшло в історію людства. Його політ став потужною мотивацією досліджувати космос.
Роль українських льотчиків і науковців космічної галузі СРСР важко переоцінити. Саме український академік з Житомира Сергій Корольов очолював запуск ракети Юрія Гагаріна, а також першого штучного супутника Землі.
Цифрове мистецтво від гуманоїда
Як робот Софія відреагувала на продаж власної картини.
На американському аукціоні майже за 700 000 доларів продали картину від робота Софії.
Її створили в цифровому форматі НФТ, тобто у вигляді унікальної цифрового запису, що підтверджує авторство. А значить - її неможливо підробити.
Як автор відреагувала на продаж картини - дивіться у випуску ТСН.12: 00 за 25 березня 2021 року:
Нова ера в освоєнні космосу
Марсохід американського космічного агентства NASA Perseverance (Наполегливість), який 18 лютого здійснив вдалу посадку в північній півкулі Марса, надіслав на Землю своє перше відео.
Джерело: Twitter-аккаунт марсохода Perseverance
Деталі: О 21:00 NASA провела прес-конференцію, в рамках якої поділилася першими відео і новими знімками з Марса, зробленими ровером Perseverance. Загалом апарат уже передав понад 30 гігабайт інформації.
Народний депутат України Олексій Гончаренко заснував мережу "Гончаренко Центрів", які діятимуть у всій країні
Днями перші "Гончаренко Центри" відкрито!
Гончаренко Центр - простір можливостей для освіти та розвитку дітей та дорослих.
Всеукраїнська мережа відкритих культурно-освітніх центрів пропонує:
• Безкоштовну англійську для дітей та дорослих. Окремий курс для підготовки ЗНО з англійської для підлітків.
Google демонструє дудл до 25-річчя української антарктичної станції ім. Вернадського
Сьогодні Doodle святкує цю історичну станцію, яка офіційно перейшла від британського до українського контролю цього дня у 1996 році.
Вона розташована на крихітному острові Галиндес у Полярному колі. Станція Вернадського є прямим спадкоємцем британської бази Фарадей, яка вперше була створена як метеорологічна обсерваторія у 1947 році.
Українська ракета-сенсація Alpha компанії Firefly Aerospace готується до запуску
У мережі з'явились відео з підготовкою до великого старту.
Alpha є конкурентом малої ракети Falcon-1, яку розробила SpaceX Ілона Маска. Команда розробників Firefly провела тестування системи утримання ракети, розмістивши відео в Мережі, зазначають "Патріоти України".
Протягом двох років компанія FED спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для космосу
Наприкінці 2020 року провели випробовування.
Про це в ефірі Суспільного розповів президент асоціації "Укравіапром" і голова правління акціонерного товариства FED Віктор Попов.
"Буквально наприкінці року ми провели випробовування. Я б сказав, що ми виготовили перший у світі український іонно-плазмовий двигун", — повідомив Попов.
|
|