Розумний годинник від The ​​Neptune Pine є за сумісництвом відмінним мобільним гаджетом, що дозволяє виконувати безліч функцій. Прогрес не стоїть на місці, постійно з'являються нові винаходи, які роблять наш світ простішим й сучаснішим. Таким і є Smart Watch, про який піде мова в цьому огляді. У недалекому майбутньому такий пристрій буде на руці практично в кожного.
У той час, коли багато розумних проектів годинників працюють блискучим доповненням до смартфону, складаючи єдиний тандем, The Neptune Pine представила пристрій, який являє собою не просто ще одного мобільного співучасника. Розроблений майстрами своєї справи пристрій - фактично смартфон, який не потребує допомоги інших пристроїв , і сам не є помічником.

Настільки близько, наскільки технологія на даний момент може дістатися до людського тіла без хірургічного втручання (не вживляючи телефони в руки), цей годинник - компактна версія телефону з сенсорним екраном. Гаджет може відправляти текстові повідомлення, посилати електронні листи, серфити в Інтернеті й робити телефонні дзвінки.
Надівши розумний годинник від The ​​Neptune Pine, ви отримуєте також стільниковий телефон, який ніколи не загубиться, не випаде з кишені і не забудеться вдома.

Інф.: econet.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh