З кожним роком ми все частіше і частіше можемо спостерігати злиття двох, здавалося б, зовсім різних світів - це технології і ювелірних виробів. Яскравим тому прикладом є браслети EMBRACE Tech, які вже з'явилися на ринках  чи навушники з прикрасами Inspired.
А що якщо цей союз буде розвиватися далі, який же напрям він обере? Який буде його наступний крок? Здогадатися досить просто. У сучасному світі нескінченного потоку інформації кожна людина вже просто не може обійтися без USB накопичувачів або флешок, які завжди повинні бути у нас під рукою і надійно захищати свій вміст.

Для того щоб необхідна інформація завжди була у вас під рукою, і ви не витрачали багато часу на писки флешки у ваших кишенях і сумках, у виробників з'явилася чудова ідея: поєднати накопичувач з тілом. Ні, тут немає нічого страшного. Вони просто вирішили зробити флешку у вигляді обручки, яку ви легко зможете завжди мати при собі. А називається вона Memoring Drive USB Flash. Це всього лише простий 4GB USB Flash диск, але з цікавим дизайном.


Звичайно, обручка зроблена із силікону, а не з дорогоцінних матеріалів. Але зате ви будете впевнені, що її не вкрадуть зловмисники. Зберігайте ваші дані на кінчиках ваших пальців!

Memoring USB Flash Drive доступний у п'яти кольорах - чорний, білий, рожевий, зелений і жовтий, які виглядають весело і грайливо. Його можна купити в Mollaspace за ціною всього 28 $.

Інф.: econet.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh