В умовах обмеженого споживання електроенергії Кабмін ухвалив рішення приоритезувати процес включення електропостачання – першою має підключатися критична інфраструктура.
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду у п'ятницю, 9 листопада.
«Відверто говоритимемо, що цієї зими ми постійно житимемо в умовах обмеження споживання електроенергії. Тому держава та уряд систематизують процес щодо того, хто отримує електроенергію в першу чергу. Дав доручення міністру енергетики розробити та подати на розгляд уряду чіткі пріоритети включення електропостачання», - сказав Шмигаль.
Перший пріоритет – це критична інфраструктура, зокрема об'єкти водо-, теплопостачання та лікарні.

Другий пріоритет – це об'єкти військово-промислового комплексу, які працюють на оборону держави.

Наступним світло отримуватиме бізнес, який виробляє критично важливі товари та продукти, зокрема хлібопекарні та молокозаводи.

Четвертий пріоритет – житловий сектор. І вже згодом електроенергія постачатиметься іншим об'єктам.

Окремо прем'єр-міністр доручив Міненерго, НКРЕКУ, Антимонопольному комітету та місцевій владі розробити механізм реагування на заяви від споживачів щодо порушення черговості та пріоритетності включення.

Нагадаємо, станом на 9 грудня найгостріша ситуація з електроенергією залишається у Херсонській, Одеській та Харківській областях. Проблеми існують і в інших регіонах, але не такого масштабу.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh