Резолюція мітингу Комітету опору диктатурі 
              прийнята 24 серпня 2011 року


 Ми, представники опозиційних  політичних сил, що увійшли до Комітету опору диктатурі, вважаємо політику нинішньої влади на чолі з Віктором Януковичем такою, що загрожує національній безпеці та державному суверенітету України, підриває основи демократичного урядування та призводить до зубожіння і безправ’я громадян. До такого висновку нас приводить логіка діяльності цієї влади та конкретні наслідки її зловживань.


По-перше, узурпація влади здійснюється шляхом прямих порушень норм Конституції, нехтування законодавчими процедурами, ліквідація суддівського самоуправління, фальсифікації виборчого процесу, знищення парламентаризму та намагання ліквідувати опозицію через політичні репресії в Україні.


По-друге, здача національних інтересів у зовнішньополітичній сфері, здійснення всупереч нормам чинної Конституції і як, наслідок, загроза перспективам європейської інтеграції України.


По-третє, переділ бюджетних коштів під виглядом реформ, в результаті яких незахищені верстви та активні категорії населення втрачають основні засоби до існування, а олігархічні клани стають все багатшими і сильнішими.


По-четверте, встановлення режиму тотальної корупції, яка стала головною ідеологією та сенсом роботи діючої влади, в яку включені – бюрократичний апарат, суди, міліція, прокуратура, кримінальні елементи. Усе це здійснено впродовж лише перших півтора роки діяльності нової влади.


Закономірним наслідком її зухвалого наступу на права і інтереси громадян стало критичне зниження рівня підтримки політичних інститутів суспільства, зростання протестних настроїв, готовність людей до радикальних дій та громадського опору.


Таким чином ми констатуємо: влада в Україні нелегітимна. Враховуючи її антиукраїнський характер, ця влада окупаційна. Така влада може триматись лише на обмані та насиллі. І своїми останніми діями стосовно кримінального переслідування лідера опозиції влада засвідчила те, що вона безпосередньо переходить до останнього засобу свого збереження -  до встановлення диктатури.


Отже, у нас є всі підстави стверджувати, що Україна в небезпеці, оскільки в небезпеці кожна родина, якій загрожує бідність, свавілля влади. Позатим у небезпеці малий і середній бізнес, який знищується корупцією і провладним бізнесом. У небезпеці демократія, якій загрожує тотальна фальсифікація і порушення правових норм. У небезпеці незалежність і державний суверенітет, яким нинішні керманичі України готові розрахуватися за свої привілеї.


Ми вимагаємо проведення дострокових одночасних парламентських і президентських виборів.


Ми вимагаємо проведення дострокових виборів Київського міського голови і Київської міської ради.


Припинення незаконного кримінального переслідування та звільнення лідерів опозиції – Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв’язнів України з-під варти. Скасування рішень влади, що погіршують соціально-економічне життя громадян, мораторію на продаж землі, мораторію на укладання міждержавних угод, які б передбачали відчуження державного майна і делегування суверенітету.


Зреагувавши на незаконні дії київської влади, яка забороняє українцям в українській столиці збиратися на День Незалежності, вимагаємо негайної відставки голови КМДА Олександра Попова.
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh