Пане Президент,
   Демократичне об’єднання
„Українська Національна Рада”
            звертається до Вас із такими вимогами:


1. Денонсувати Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 21.04.2010 р.

2. Привести у відповідність до національних інтересів України величину орендної плати за перебування Чорноморського флоту Російської федерації на території України з урахуванням міжнародних тарифів на розміщення військових баз.

3. Розірвати Контракт між ВАТ „Газпром” та НАК „Нафтогаз України” щодо купівлі-продажу природного газу в 2009–2019 роках від 19.01.2009 р. у зв’язку з необґрунтованим ціноутворенням, яке суперечить світовій практиці.

Реалізація цих вимог свідчитиме про виконання Вами функцій Президента України, закріплених у Конституції України. Сподіваємось, що Ви розумієте всю відповідальність, покладену на Вас українським народом, та виступите на захист національних інтересів української держави та нації. В іншому випадку Ваші дії будуть розцінені як порушення Конституції України і можуть призвести до непередбачуваних наслідків народного невдоволення тепер або до Вашої відповідальності після завершення президентської каденції.

Демократичне об’єднання „Українська Національна Рада” Детальніше

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh