Кожен візит Римського Папи у ту чи іншу державу привертає увагу світової спільноти
Україні, яке веде війну на сході, така увага і підтримка особливо потрібні.
Про це у інтерв'ю Радіо Свобода заявив Патріарх УГКЦ Святослав.
"Ми дуже хочемо, щоби цей візит відбувся. Ми зі свого боку готові все зробити для того, щоби цей момент настав. Приїзд Папи до будь-якої країни величезна духовна подія", - сказав першоєрарх.

Глава УГКЦ зауважив, що візит понтифіка не слід сприймати, як візит якогось політичного діяча.

"Папа приїжджає як паломнник. Паломник миру. Це так чітко звучало, пригадуєте, під час візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України. І тоді вся Вселенська Церква, увесь світ звертає увагу на той народ, на ту країну, куди Папа приїжджає. Тобто, Папа привозить із собою увагу, підтримку, молитву світового християнства", - зазначив він.

"У наших обставинах надзвичайнор це важливо, коли про Україну не чулося останні роки, коли про війну на сходні Україні ніхто не хотів писати, ні про це серйозно говорити, коли це стало якоюсь маргинальною темою, бо більше не творило новини у медійному сенсі. І ось, коли Святійший Отець звертає увагу на Україну, то всі починають цікавитися, що ж то народ, чим він живе, чому Папа про нього говорить. А коли приїде, то він з собою привезе увагу, підтримку, молитву світового християнства. І тому ми хочемо, щоби такий візит відбувся і я особисто кажу: "Ми Вас чекаємо!". - наголосив Патріарх УГКЦ Святослав.

Інф.: risu.ua


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh