Рейтинг Зеленського ще залишається високим, але більшість українців не підтримують його переобрання на другий термін
Також чинний президент очолив рейтинг антипатій серед народу.
Про це йдеться в результатах опитування SOCIS, повідомляє racurs.ua з посиланням на "РБК-Україна".
Трійку лідерів політичного рейтингу очолив чинний президент Володимир Зеленський — за нього проголосували б 16,7%, якби вибори відбулися найближчим часом. Пʼятий президент і лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко отримав би 12,3%, а очільниця "Батьківщини" Юлія Тимошенко — 8,6%.

Рейтинг. Інфографіка: SOCIS

У відповіді на запитання, за кого з кандидатів респонденти б не голосували за жодних обставин, лідирує Зеленський із 32,4%. Другий — Порошенко з 28,2%, потім Бойко з 23%, Медведчук з 19,8%, Тимошенко з 16,7%.

Рейтинг антипатій. Інфографіка: SOCIS


Опитування проводилося 11−16 грудня серед 2 тис. повнолітніх українців у всіх регіонах, крім окупованих, за допомогою метода телефонного інтерв’ю. Статистична похибка вибірки складає +/- 2,4%.

Другий термін. Інфографіка: SOCIS

Нагадаємо: раніше ми повідомляли, що новий рейтинг партій і падіння довіри населення до влади прокоментував заступник голови Верховної Ради й один із лідерів монобільшості Олександр Корнієнко. Він також назвав причину лідерства політсили екс-президента Петра Порошенка «Європейська солідарність» у рейтингу партій, який довгий час очолювала «Слуга народу».

Інф.: racurs.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh