Україна залишається найкорумпованішою країною в Європі 
Такий висновок авторів найновішого звіту міжнародної антикорупційної організації Transparency International, оприлюдненого у четвер першого грудня. 
Згідно з індексом глобального сприйняття корупції, який щорічно готує базована у Берліні організація Transparency International, Україна, яка поділила 152 місце (2.3) з Таджикистаном, опинилася в оточенні переважно африканських країн (Кот-д’Івуару та Кенії). Росія – нарівні з Маврітанією та Азербайджаном, займає 143 сходинку (2.4).

Організація вимірює сприйняття корупції у 183 країнах світу за шкалою від нуля до десяти, де нуль – абсолютна корумпованість, а 10 – повна відсутність корупції. Цього року перше місце у рейтингу посіла Нова Зеландія (9.5). Відтак за порядком до ідеалу підійшли: Данія (9.4), Фінляндія (9.4), Швеція (9.3) та Сінгапур (9.2).

США зайняли 24 місце (7.1). Лідером за корупцією залишається Сомалі (1). Проте у 2011 році ця країна поділила репутацію найкорумпованішої країни світу з Північною Кореєю, яка вперше увійшла до списку Transparency International.

Незважаючи на заходи Китаю щодо подолання корупції в державному секторі, країна далі вважається корумпованою, займаючи в індексі 75 сходинку (3.6).

Інф. "Голосу Америки"

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh