Мешканці Донецької області стали лідерами з реєстрації актів цивільного стану, обігнавши столицю
Жителі Донецької області одружуються частіше за інших українців. Протягом першого півріччя 2013 року в Україні зареєстровано 116444 шлюби. Про це повідомила прес-служба Державної реєстраційної служби. "Найчастіше українці одружуються на Донеччині. Там з початку року зафіксовано 10782 шлюби", - йдеться у повідомленні, - пише DT.UA.

Трохи менші показники реєстрації шлюбів у Києві, де за цей час одружилися 9435 пар молодят. Далі йдуть Дніпропетровська, Харківська та Львівська області, де одружилися 8532, 6826 і 6574 пар відповідно.

Рідше одружуються жителі Кіровоградської області. Там з початку року зареєстровано тільки 2195 нових сімей. Відзначимо, що раніше у західних регіонах України одружувалися більше, а розлучалися менше.

Як повідомлялося, пік розлучень в українських сім'ях припадає на перші роки подружнього життя - від трьох місяців до півтора років. На молоді сім'ї припадає від 52% до 62% розлучень у країні. Основною причиною цього експерти вважають те, що багато пар виявляються не підготовленими до сімейного життя.

Нагадаємо, 19 липня Верховний суд України постановив, що навіть у разі припинення шлюбу обидва повинні погашати борги за кредитними договорами, якщо разом використовували придбаний товар. Таке рішення схвалено судом вищої інстанції при слуханні цивільної суперечки подружжя.

Раніше повідомлялося про те, що вчені прогнозують, що через 37 років, незважаючи на незначне поліпшення демографічних показників у країні, кількість жителів скоротиться на 9 млн.

Інф.: DT.UA

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh