Європу лякає, що після арешту двох опозиціонерів - Юрія Луценка та Юлії Тимошенко, в Україні буде встановлена ​​єдина влада, яка не має опозиції по відношенню до себе.
Таку думку висловив політолог Олександр Палій у коментарі кореспонденту ГолосUA.
За його словами, українська влада заявляє про те, що Угода про Асоціацію з ЄС буде парафована до кінця року, тому що «їм вигідно щось говорити». У той же час, як відзначив політолог, країни Європи розглядають те, що відбувається в нашій країні як той факт, що два лідери виборів 2007 року зараз знаходяться за гратами. Йдеться про Юлію Тимошенко та Юрія Луценка, які очолюють БЮТ і НУ-НС. Ці політичні сили, як нагадав О. Палій, під час попередніх парламентських виборах разом набрали 228 депутатів у парламенті, тобто «фактично були переможцями виборів».

«Звичайно, це викликає стурбованість, адже Тимошенко і Луценка розглядають у Європі не як окремих особистостей, а просто як приклад того, що в Україні відбувається демонтаж плюралізму та формування єдиної влади, яка не має по відношенню до себе легальної опозиції. Це, власне кажучи, і лякає Європу», - підкреслив він.
Нагадаємо, вчора, 27 жовтня Європейський парламент схвалив Резолюцію по Україні. Згідно з цим документом, збереження вироку колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко в нинішньому вигляді містить ризики для укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Оксана Проценко, ГолосUA
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh