Єдиний шлях навести лад у державі - виконати чинну Конституцію України, - правозахисниця
Римма Білоцерківська, правозахисниця: А всього-на-всього треба і Президенту, і місцевим головам і депутатам виконати ОБОВ'ЯЗОК і вжити невідкладних заходів щодо повного і беззастережного виконання Конституції, а саме:1. Оформлення територіальних громад у передбаченому чинною Конституцією України статусі публічного власника Національного багатства України та встановлення (утворення) на підставі Конституції України власних внутрішніх органів місцевого самоврядування територіальних громад по всій території України шляхом проведення загальних зборів та прийняттям статутів територіальних громад.
2. Інвентаризація, облік і оформлення (реєстрація) на територіальні громади публічної власності Українського народу - Національного багатства України;
3. Створення реєстру публічних власників Національного багатства України: громадян України, включаючи дітей, які від народження є громадянами України;
4. ТЕРМІНОВО:
4.1. Припинити розкрадання місцевих бюджетів територіальних громад на підставі Закону України ”Про державний бюджет України” (на кожен рік).
4.2. Оформити рахунки місцевих бюджетів публічної власності територіальних громад і відновити конституційне право публічної власності територіальних громада на всі податки і збори на території і доходи від діяльності комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування, які у злочинний спосіб не відкриті досі і відсутні протягом уже19 років.
Інф. із сторінки правозахисниці у Facebook
Коментарі























