Народний депутат з фракції "Батьківщина" Олександра Кужель не виключає, що президент України Віктор Янукович може бути взятий під варту після повалення влади народом. Про це вона сказала в інтерв'ю "Главкому", - передає osp-ua.info з посиланням на Цензор.НЕТ.
Кужель вважає, що народ сам визначить, що робити з Януковичем. "Або відразу під варту його візьме, або йому буде закрито виїзд з країни", - сказала вона.

На зауваження, що з таким складом Центральної виборчої комісії Янукович знову виграє на виборах, опозиціонерка впевнено заявила: «Не буде у нього глави ЦВК. У цьому і суть перезавантаження влади, що на ці місяці народ довіряє зайти в ЦВК, ВСУ, МВС, суди, міграційну службу людям, які забезпечать перезавантаження країни ».
«Не знаю, коли це відбудеться, але ми повинні бути готові. Завдання опозиції - не вивести народ, а пояснити, що робити і як, після того, як він вийде », - зазначила Кужель.
На її думку, народ можуть вивести на вулицю такі проблеми, як «відсутність роботи, відсутність добре оплачуваної роботи, повна відсутність права як такого і права на захист, є регіональні питання - та ж видобуток сланцевого газу».

«Я не знаю, що виведе людей на вулиці, і не збираюся служити детонатором народного протесту. Не хочу, щоб знову хтось когось привів у президенти. Люди зараз не вірять у виборчу систему - навіщо йти голосувати, якщо і без тебе все вирішать? А однією з цілей перевантаження буде повний контроль над виборами і їх результатами. При всіх негативах Ющенка ми ж уже розуміли, що таке свобода слова, при ньому проходили вибори в 2007-му, що не оскаржувалися ніким», - сказала Кужель.

Інф.: osp-ua.info

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh