Відновлюючи паркан навколо Верховної Ради, влада готується до протестів проти прийняття Державного бюджету на наступний рік. Про це в ефірі «5 каналу» заявив прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова партії «Реформи і Порядок» Сергій Соболєв.
Він спрогнозував, що протести «афганців» і «чорнобильців» у регіонах уже в недалекому майбутньому виллються у масові заворушення в столиці.
За його словами, нинішня влада, зокрема й голова Верховної Ради Володимир Литвин, розуміє, що пік народних протестів може припасти на ухвалення остаточної редакції Державного бюджету на 2012 рік, тому відновлення паркану навколо будівлі парламенту є «підготовкою президентської більшості до того, щоб відбивати атаки людей».

«Зрозуміло, що ніхто не міг би збудувати такий паркан без дозволу Управління справами Верховної Ради та Київської міської адміністрації, яка прямо підпорядкована адміністрації президента. І я переконаний, що жодної копійки на це б не виділили без узгодження з Кабінетом міністрів», – підкреслив Сергій Соболєв.

За словами опозиційного прем’єра, подальше перебування Януковича при владі «може погано закінчитися: сьогодні він говорить про загрозу збройного перевороту, а завтра на цій підставі людей почнуть кидати до концтаборів».

Сергій Соболєв відзначив, що влада сама організовує провокації для того, щоб мати приводи для застосування сили.

«Критична точка невдоволення людей настає тоді, коли починають встановлювати паркани. Під Верховною Радою ніколи не було такого паркану, як сьогодні. Це свідчить, що провокатори, які його ставили, розраховували на те, що проти людей можна буде застосувати силу», – наголосив Сергій Соболєв.     Інф. Партії "Реформи і Порядок"
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh