У Саудівській Аравії заявили про готовність докладати посередницькі зусилля з метою досягнення мирного врегулювання війни росії проти України.
Про це заявив міністр закордонних справ Саудівської Аравії принц Файсал бін Фархан Аль Сауд.
Відомо, що під час 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку він закликав до припинення війни в Україні та обмеження її негативних наслідків для безпеки та стабільності у всьому світі.
«Королівство наголошує на необхідності докладати всіх можливих зусиль для припинення цієї кризи та вирішення суперечок мирним шляхом, повазі до принципів міжнародного права та прагненні до збереження безпеки та інтересів усіх», – наголосив міністр.
Він вказав, що уряд Саудівської Аравії у рамках підтримки спрямованих на встановлення миру міжнародних зусиль, надало свої послуги задля звільнення полонених різних національностей, а також запросило Україну взяти участь у саміт Ліги арабських держав у Джидді.
«Королівство підтверджує свою готовність продовжувати докладати посередницькі зусилля між двома сторонами кризи», – додав принц Файсал бін Фархан Аль Сауд.
Нагадаємо, раніше державний секретар США Ентоні Блінкен заявляв, що Україна готова до перемовин з рф, якщо російська сторона покаже свою зацікавленість у дипломатії.
Тоді як радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк повідомляв, що президент росії володимир путін не прагне переговорів у класичному розумінні, а має на увазі виключно один із трьох сценаріїв.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh