alt   Тарас СТЕЦЬКІВ, народний депутат України

Народний депутат із фракції НУ-НС Тарас Стецьків не погоджується із твердженням Арсенія Яценюка про те, що на сьогоднішній день об'єднання опозиційних партій немає сенсу. Про це він сказав в коментарі Gazeta.ua.
"Він думає особисто про себе. Суспільство не тільки вимагає, а й внутрішньо готове до того, щоб підтримати і вилитися в опозицію. Народ України хоче об'єднання. Яценюку треба почати їздити і говорити з людьми. Не на прес-конференціях і телеефірах, а на місцях – в селах та райцентрах. Йому там дуже швидко розкажуть, чого саме хочуть. Людям байдуже, хто буде лідером", - зазначив депутат. За словами Стецьківа, об'єднатися заважають амбіції Юлії Тимошенко, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока. "Кожен себе бачить єдиним і неповторним лідером, який має повести за собою український народ. Політичні вождики продовжують пиляти булаву. З людьми не спілкуються, бо сидять в телевізорі та в Інтернеті", - зауважив він.   
"Нунсівець" вважає, що, якщо ці лідери не відмовляться від амбіцій, то будуть генералами без армій. "Локальне об'єднання партій нічого не вирішує. Потрібне створення широкого надпартійного українського народного фронту проти цієї влади. Воно починає творитися знизу. Зійде сніг, наступить весна, розпуститься листя, і все відбудеться. Лідерами можуть стати зовсім нові люди", наголосив політик.                                                                             
Говорячи про ймовірність народного повстання в Україні, як в Єгипті, парламентарій сказав:
"У нас можливо все. Навіть ще крутіше. Можемо пригадати Румунію 1989 року (В результаті озброєного повстання розстріляли президента Ніколае Чаушеску та його дружину - ред.). Нам би не хотілося такого розвитку подій. Але влада своїми діями інколи не залишає українцям вибору. Народ візьметься за вила і коси".


 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh