На РФ після нашої перемоги чекає два можливі варіанти: зміна політичного керівництва або розпад країни
Голова ГУР МО Кирило Буданов зазначив, що до кінця цього року військові України повинні зайти на територію півострова Крим.
Про це він сказав під час інтерв'ю УП.
На його думку, РФ має ресурси для ведення нормальної війни лише на 12 місяців.
"До кінця року ми маємо, як мінімум, зайти на територію Криму", - зазначив Буданов, додавши, що він впевнений в тому, що війна закінчиться повним поверненням Україною усіх своїх територій.

Після цього на Росію, за його здогадками, чекає лише два варіанти:  зміна політичного керівництва при формальному збереженні територіальної цілісності або розпад країни на три та більше незалежні держави.

Водночас президент Володимир Зеленський під час виступу в Давосі заявив, що сьогодні звільнення окупованого Криму воєнним шляхом може коштувати Україні сотні тисяч убитих військових.

Нагадаємо, 10 травня глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна змінила свої військові цілі у війні з Росією і тепер прагне витіснити російські війська з країни повністю. Він додав, що "картина перемоги — це концепція, що розвивається".

Чому Україна стала втіленням тих чеснот, які приписувала собі Росія, а Росія — втіленням усього найбільш печерного, що є в сучасній людині?  Подробиці читайте в статті Олександра Щерби "Чому Росія програє війну?".

Підготувала: Вікторія Хмілевська
Інф.: zn.ua


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh