А. ГРИЦЕНКО: Безконтрольність і свавілля силовиків - це вкрай небезпечно!
Ситуація із затриманням (викраденням) у Києві російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва свідчить про повну безконтрольність і свавілля силових структур.
Яких саме - українських, російських, чи силовиків обох країн, це ще маємо вияснити. Поки що немає повної і достовірної інформації для остаточного висновку. Але навіть обмежена наявна інформація у ЗМІ свідчить, що ситуація навколо Развозжаєва є екстраординарною і вкрай небезпечною як прецедент.

 
Протиріччя і неправдивість ріжуть око навіть у повідомленні російського агентства Интерфакс.
З одного боку, вказується, що Развозжаєв "был задержан в Киеве", а ким саме його було затримано і як він потім потрапив до Москви - не повідомляється. При тому, українські правоохоронці від участі у затримці Леоніда Развозжаєва відхрещуються.
З іншого боку, стверджується, нібито у Москві опозиціонер "сам явился в Главное следственное управление СК РФ" і написав десять сторінок показів, у яких він зізнається у скоєнні злочину, до того ж нібито за фінансової підтримки високого посадовця із Грузії (останній одразу ж це заперечує).

В тому ж повідомленні агентства Интерфакс вказано, що Развозжаєв встиг викрикнути й повідомити журналістам, що його "выкрали на Украине" й "пытали двое суток".
І все це неподобство, очевидне порушення законів і прав людини відбувається на наших з Вами очах!
У якій державі ми з Вами живемо?! Кого викрадуть наступним і у шпигунстві в інтересах якої державі він (чи вона) потім зізнається у підвалах непідконтрольних ні суспільству, ні парламенту силовиків?

Насамперед, звертаюся до тих 30+ відсотків людей, які 28 жовтня можуть відсидітися вдома і не піти на вибори. Про себе подбайте, про своїх рідних і близьких!
За кого-завгодно голосуйте, за "Батьківщину", "Свободу" чи за УДАР, але - ідіть на дільниці і голосуйте! Бо якщо Росією правлять силовики, то Україною - силовики разом із бандитами, в тому ще більша небезпека, для кожного з нас!  


Інф.: grytsenko.com.ua 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh