Факт остаточного припинення фінансування програм по роботі з українською діаспорою з боку держави після виборів констатували в Українській Всесвітній Координаційній Раді.
"І раніше були труднощі із фінансуванням заходів по роботі з українською діаспорою, але після останніх парламентських виборів в Міністерстві культури, через яке фінансуються відповідні проекти, заявили про відмову у виділенні відповідних коштів передбачених для цієї роботи в Державному бюджеті", – поскаржився голова УВКР Михайло Ратушний.

Він додав, що тепер фінансово заблоковані не тільки ті заходи української діаспори, які мали відбутись до кінця року, а й заходи, які відбувались впродовж року та чекають на матеріальну допомогу.

"Що є причиною такою позиції: чи відсутність коштів у бюджеті, чи "неправильна", з точки зору представників української влади, діяльність діаспори напередодні та під час парламентських виборів? Відповіді на це питання закордонні українці не мають", - йдеться в повідомленні УВКР.

До слова, українські дівчата з діаспори у Чикаго зняли ролик, у якому вони показують одягнені під верхнім одягом вишиванки та закликають залишатись українками навіть у Сполучених Штатах.

Інф.: 24tv.ua

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh