Олег Соскін: Україна - гангстерське Чикаго в центрі Європи
Генеральний директор компанії "Омега-автопоставка" Ярослав Бисага убитий у Харкові. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах. За інформацією співрозмовника агентства, вбивство сталося вночі, 1 серпня.
Складається враження, що Україну перетворили на бандитське гетто, гангстерське Чикаго в центрі Європи. Вже навіть 90-ті роки не можуть з цим зрівнятися. І це явище - як епідемія, схоже, що воно заразне і поширюється все ширше і ширше. Не встигли замовкнути скандали навколо Врадіївки, навколо двох нападів на інкасаторів, не встигли поховати розстріляного мера Феодосії, як Україну потрясло вбивство бізнесмена в Харкові.

Але чи можна говорити про те, що це результат того, що у нас сьогодні при владі перебувають рецидивісти, бандити, злодії в законі, кадебісти? Тоді ці вбивства - лише початок. Вже зараз убивства відбуваються одне за іншим, це означає, що ці групи вже не можуть між собою домовлятися, і процес взагалі може вийти з під контролю.

Однак, шкода, що Харків, який завжди був містом інтелігенції, перетворюється на столицю бандитизму і вбивств. Це вже просто ганебно для харківської громади. Чому сьогодні Харків прославляється тільки жорстокими вбивствами, багато з яких залишаються не розкритими. Варто лише пригадати, скільки бізнесменів було вбито в Харкові за останні роки, а також про ритуальному вбивстві сім'ї харківського судді, про напади на інкасаторів у Харкові, збройний нападі на військову частину.

У Європі тепер будуть знати Харків не як місто інтелектуалів, інтелігенції, технічних досягнень, культури, а як розбійницьку столицю, де правлять Кернес і Добкін, де людям відрізають голови, де на вулицях відбувається стрілянина. Це вже сором не тільки для харківської громади, а й для всієї України.

Інф.: osp-ua.info

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh