22 жовтня 2012 року, у переддень виборів до Верховної Ради України, Віктор Янукович терміново поїхав на прийом до свого московського патрона Владіміра Путіна.
Те, що поїздку організовували в терміновому порядку, дату візиту узгодили в останній момент, а порядок денний переговорів не було оприлюднено, свідчить про невпевненість Президента України у власних позиціях напередодні парламентських виборів.  Прогнозується, що публічною стороною переговорів стане питання перебування у Криму Чорноморського флоту РФ, а також встановлення міждержавних кордонів. Без преси, очевидно, говоритимуть про ситуацію в Україні напередодні виборів, узаконення організованих режимом масових виборчих фальсифікацій і визнання результатів парламентських перегонів Москвою. Що попросить навзаєм Президент РФ, не є великою загадкою – посилення політичної та економічної залежності України від Кремля. 

Масовий розпродаж українських стратегічних підприємств перед виборами свідчить, що режим Януковича остаточно здає інтереси української нації на догоду олігархам. Розраховуючись за підтримку Москви, Янукович готовий віддати ключові підприємства нашої держави Путіну та російським олігархам. Саме в такому контексті можна витлумачити і так звані "питання торговельно-економічного співробітництва" в переговорах Януковича з Путіним.

Підтримка з боку Кремля для режиму Януковича має принципове значення, адже він стрімко втрачає популярність навіть на Донбасі, який раніше традиційно підтримував "регіоналів".

Поїздка Януковича до Москви відбувається менш ніж за тиждень до виборів, що є нонсенсом у міжнародних відносинах, в яких ведення переговорів і укладання угод на найвищому рівні не робиться поспіхом. Тому зрозуміло, що не питання газу і флоту будуть головними у перемовинах Януковича і Путіна. Банкова готує масові фальсифікації на виборах 28 жовтня і планує заручитися підтримкою Кремля, як це вже було на президентських виборах 2004 року. Крім того, усі знають, що Путін досконало володіє технологією фальсифікацій виборів, яка забезпечила йому багаторічне правління.

У разі, коли результати парламентських виборів буде сфальсифіковано, наша держава опиниться у тотальній політичній та економічній залежності від Кремля і потрапить у русло "русскава міра", який активно розбудовує Путін, а Росія та Білорусь будуть єдиними державами, які підтримуватимуть контакти з Україною. Щоби не допустити реалізації цього сценарію, українці мають підтримати об'єднані сили опозиції – "Свободу" і "Батьківщину" та узгоджених кандидатів-мажоритарників.    

Інф. svoboda.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh