Інф. Волі народу, фото: rada.gov.ua

Відкриття дев'ятої сесії Верховної Ради України шостого скликання та урочистого засідання парламенту з нагоди 20-ї річниці проголошення незалежності України дуже нагадувало похорон. Гнітючі обличчя депутатів. При виконанні Державного Гімну жоден з депутатів слова Гімну не співав, лише щось млямлив губами Литвин. Президент стояв, як монумент, подумки літаючи поза межами України. Зала Верховної Ради нагадувала ритуальну залу для поховальних церемоній. Відчуття свята було відсутнє не лише в залі, а й написане на обличчях учасників дійства.
Під час представлення Головою ВР присутніх у залі  Президента, Генпрокурора та інших представників влади в залі лунали вигуки «Ганьба!». Це дійсно було ганебно для влади. Як кажуть у народі: «хоч крізь землю провались». А всі сиділи, як мура, з мармуровими обличчями. Без сорому і совісті!

    Доповідь Президента була витримана в найгірших традиціях «совдепії». Він, не відриваючись від тексту, видавав «на гора» бажане за дійсне, тому і аплодисментів (навіть від своєї команди) не дочекався.

Януковичу слід було б задуматися над причинами стрімкого падіння його підтримки в суспільстві. Колосальна швидкість цього падіння перевищила падіння рейтингу Ющенка за відповідний період. Але той хоч побув на найвищій посаді до кінця своєї каденції. А що чекає Януковича?
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh