"Свободівець": Із Регіонами ми можемо голосувати лише за заборону Компартії
ВО "Свобода" не збирається співпрацювати з Партією регіонів у Верховній Раді, винятком може стати питання заборони Комуністичної партії в Україні.
Про це заявив №4 у списку партії "Свобода" Ігор Мірошниченко, коментуючи газеті "Комерсант-Україна" пропозицію лідера ПР і прем'єра Миколи Азарова до опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості. "Партія "Свобода" разом із Партією регіонів може голосувати тільки за одне питання – заборона Компартії. В решті ми не будемо з ними співпрацювати ні за яких умов", - запевнив він.
Мірошниченко додав, що "Свобода" разом із об'єднаною опозицією "Батьківщина" буде намагатися "відсторонити Віктора Януковича від влади".

У партіях "Батьківщина" й УДАР прем'єру також відповіли категоричною відмовою.

"Микола Азаров – це злочинець, який покриває фальсифікації виборів, тож нехай прибереже свої заклики на той час, коли зробить явку з повинною!", - заявив народний депутат від "БЮТ-Батьківщина" Сергій Пашинський.

"УДАР не бачить себе в коаліції ні з ПР, ні з комуністами, ми будемо об’єднувати свою діяльність із "Батьківщиною" і "Свободою", - сказав №10 у списку УДАР Павло Розенко.

Напередодні прем’єр Азаров запропонував опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості разом із Партією регіонів і КПУ.

"Для нас не існує особистих або партійних амбіцій. Існують інтереси країни! Тому я вже заявляв, що Партія регіонів готова до співпраці з усіма політичними силами, для яких інтереси народу – на першому місці. Таким чином, ми простягаємо руку нашим учорашнім опонентам", - заявив він.

"Але якщо у відповідь ми отримаємо деструктивний популізм і демагогію, ми готові самостійно вирішувати проблеми розвитку нашої держави", - додав Азаров.

Інф.: "Українська правда"   Фото: 24tv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh