Політологи не виключають можливості виникнення нового Майдану в результаті слухання судових справ проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. "Якщо складуться такі обставини, як твердий вирок Луценку, засудження ще якихось громадських активістів, і вони будуть сприйматися несправедливими, і все це накладатиметься на істотне погіршення соціальної ситуації в країні, тобто політичні причини об'єднаються із соціально- економічними,... тоді ймовірність Майдану дуже істотно виросте", - вважає політолог Володимир Фесенко.

Не варто казати, що Майдан відбудеться прямо сьогодні, додав на прес- конференції в п'ятницю інший політолог Ігор Жданов. За його словами, усе залежатиме від декількох обставин. Він підкреслив, що якщо влада й надалі буде реалізовувати "варіант судилища", діяти в максимально секретному режимі, не пускати журналістів на судові процеси, то зрозуміло, що політичні протесні настрої будуть зростати. "Якщо люди побачать, що це несправедливе судове рішення, те це може спровокувати серйозні виступи громадян України, які є прихильниками Тимошенко, Луценка", - сказав Жданов.

Ігор Коліушко вважає, що жодних проблем не виникне, якщо дія суду буде зрозумілою, прогнозованою відповідно до букви закону. "Якщо суд робитиме незрозумілі кроки з боку закону, я не виключаю, що це може породити серйозні суспільні процеси", - сказав він.

За словами Коліушка, має бути доведено, у чому складається намір колишнього прем'єр-міністра Тимошенко і її особиста вигода.

Інф. Прес-служби БЮТ

 
  
 
 

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh