Попов знищує Київ? 
Інтернет- ресурс OSP-UA.INFO вирішив дізнатися у провідних українських громадських діячів, експертів, що вони думають про діяльність Олександра Попова як голови Київської міської державної адміністрації.

Юрій Пальчуковський,
Голова Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада»

Як киянин я не відчуваю задоволення від діяльності нової команди Олександра Попова. Голова Київської міської державної адміністрації не киянин, і не обраний киянами, а призначений "згори", тому не може бути відповідальним перед містом. У Попова є відповідальність перед начальниками, які його поставили. Підхід нової влади до Києва є периферійним, містечковим.

Попов не працює на покращення життя київської громади, а діє виключно в інтересах людей, які привели його до влади. Завдання Попова побудувати для себе місто. В Києві не захищаються ні історичні цінності, ні культурні, ні, тим паче, людські.
Столицю контролює мафія. У місті скоро буде неможливо жити: вулиці переповненні машинами, повітря забруднене, по місту бігають зграї бездомних тварин, комунальна інфраструктура знаходиться у жахливому стані. Складається враження, що крім хаотичного встановлення кіосків (так званих МАФів) владу нічого не цікавить. Це неприпустимо для розвитку європейської столиці.
 
Олексій Коломієць, президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Олександр Попов є нелегітимною посадовою особою у Києві. Він не має жодного права взагалі переступати поріг будинку по вул. Хрещатик, 36. Дуже багато громадських діячів, провідних експертів вважають, що Черновецький зруйнував Київ за п’ять років, а Попов довів місто до повного краху за 1,5 роки.
Закрите використання бюджету міста на інфраструктурні проекти («швидкісний» трамвай, транспортні розв’язки, «Повітряний експрес» та ін.), які майже нічого не дали для розвитку Києва.
Попов буде відповідати перед киянами, за те, що він узурпував столичну владу, знищив районну владу та місцеве самоврядування у Києві.


OSP-UA.INFO
 
 

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh