Служба безпеки викликала на допит по "вугільній справі" лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та п'ятого президента України Петро Порошенка трьох людей - колишнього главу МВС Арсена Авакова, експрем'єр-міністра Арсенія Яценюка та колишнього секретаря РНБО Олександра Турчинова. Таку інформацію можна знайти на сайті СБУ.
Варто зазначити, що повістки датовані 19 травня, тобто допит повинен був відбутися минулого четверга. Та чи відбувся він - невідомо.
Також на допит було викликало генерального директора ДТЕК Максима Тимченка.

Кум російського диктатора Віктор Медведчук дав свідчення проти п'ятого президента України Петра Порошенка, які згодом опублікувала СБУ. Йдеться про причетність останнього до виведення з держвласності країни частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок", аби далі прокачувати через нього дизельне паливо, і закупівлю вугілля в "л/днр".

Згодом адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що свідчення Медведчука є піар-акцією СБУ. Він звинуватив службу в здійсненні тиску на суд, позаяк саме в день публікації матеріалів мало відбутися засідання по справі його клієнта.

Інф.: zn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh