Це рішення має бути обов'язково виконане владою України
30 липня, у вівторок, набуло статусу остаточного рішення Європейського суду із прав людини, який встановив політичну мотивацію арешту Юлії Тимошенко по "газовій справі" і порушення її прав у зв'язку з арештом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Тимошенко.
"Рішення Європейського суду з прав людини від 30 квітня за результатами розгляду першої справи "Тимошенко проти України", відсьогодні набуло статус остаточного і має бути обов'язково виконано владою України", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до регламенту діяльності Європейського суду, рішення могло бути оскаржено впродовж трьох місяців у Великій палаті цієї міжнародної судової установи.
"Але влада України не скористалася цим механізмом, що може означати лише одне – визнання його законним, об’єктивним та справедливим", - вважають в партії.

Як відомо, 30 квітня Європейський суд із прав людини встановив політичну мотивацію арешту Тимошенко по "газовій справі" і порушення її прав у зв'язку з арештом.
Згідно з Європейською конвенцією з прав людини контроль за виконанням рішення Євросуду покладається на Комітет міністрів Ради Європи.

Інф.: Українська правда

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh