Володимир Пилипчук: Зеленський виконує накази свого регента – Єрмака
"У комунікаціях з партнерами я кажу: по території РФ ми використовувати зброю не будемо. Але у нас достатньо стратегічних цілей на тимчасово окупованих територіях України", – заявив Резніков.
Міністр також пояснив, що не назвали винних у розмінуванні мостів на півдні України, бо розслідування буде проведено вже після перемоги у війні з росією.
За словами Резнікова, військові самі зацікавлені у проведенні такого розслідування. І наразі всі факти збираються, фіксуються, зокрема Службою безпеки, контррозвідкою...

Рєзніков ще раз "сказонув" (в інтерв'ю "Українській правді"), що ні розмінування, ні підрив мостів на адмінмежі з окупованим Кримом жодним чином не вплинуло б ні на просування військ РФ, ні на блискавичну окупацію ними Херсонщини. А що відповідне розслідування буде проведено лише… після перемоги (???)
Звичайно, що в розсудливих читачів такі "перли" Резнікова викличуть обурення чи іронічну посмішку.. Але...

Висновки:
- А для чого ж тоді ЗСУ підривають і бомблять мости і понтонні переправи через Дніпро (Антонівський та Ново-Каховський мости, Сіверсько-Дінецькі та ін., Для чого тоді замінували нині всі переходи з Білорусією?. Для чого військові ЗСУ заявляють, що і Кримський міст має бути знищений, - якщо цілісність мостів та переправ не впливають на пересування військ?
- На чиє сприйняття розрахований цей словесний понос Рєзнікова?
- Таке "пролепетати" здатний лише недорозвинутий підліток, який не здатний зрозуміти, що танки, артилерія, а/м з піхотою ворога не здатні літати над підірваними мостами.
- Цією заявою він заперечує і більш ранню інформацію ОП, що розмінування мостів з Кримом відбулося за наказом якогось там полковника СБУ з Херсонської області.
- А як же він дійшов до таких висновків і може стверджувати всю цю ахінею? На підставі якого розслідування - якщо його ще не було, а "відповідне розслідування буде проведено лише… після перемоги"!
- Тобто, все вищезгадане однозначно засвідчує що до цієї диверсії причетний ОСОБИСТО Резніков, або жертвує собою заради "прикриття" свого прямого керівника - "верховного головнокомандувача". А хто може керувати "верховним головнокомандувачем" - також уже давно і всім ясно - той, в чиєму офісі ЗЕ і можливий як президент... В офісі очолюваному Єрмаком! А чиїм агентом є Єрмак - також всім зрозуміло і багаторазово доведено його зрадницькими та шкідницькими діями!
- Бо якщо б розмінування мостів з Кримом відбулося за наказом Залужного, то його б давно "з'їли" і замінили б такою "консервою", як Наєв, який не виграв жодної битви, а провалив більшість очолюваних напрямків оборони, але удостоївся звання Героя: остаточні списки осіб в нагородних листах (як і любі інші документи) подаються президенту також... Єрмаком.
- А якщо ЗЕ заявив, що він "прийшов з Єрмаком і піде з Єрмаком" - це означає, що ЗЕ визнав і підтвердив, що він як самостійний діяч - НЕ СПРОМОЖНИЙ.
Визнав, що Єрмак - його регент (!), який "вчасно, цілеспрямовано і вміло "коректує" спрямування" його дій...
- Це одночасно і означає, що після "відповідного розслідування після війни" Рєзнікова (та інших із ЗЕ-кампашки), причетних не лише до розмінування кримських переходів, а і авторів та співучасників інших наших бід - в УКРАЇНІ ВЖЕ НЕ БУДЕ!
За умови, якщо розслідування буде дійсно "відповідним", тобто -об'єктивним, а не "кришуватиметься" промосковськими покидьками!

- Висновок Симона Петлюри: " Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди" - вічно живий!
Але Україна, "всім чортам на зло"- переможе!
Слава Україні і її Захисникам!
Смерть ворогам!

Володимир Пилипчук, політик, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh