Захист Тимошенко: Мінюст виступає з позиції африканських диктаторів
Позиція Міністерства юстицій щодо рішенням Євросуду з прав людини у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко є юридично необґрунтованою. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко, коментуючи позицію Мінюсту, щодо повного виконання рішення.
"Я вважаю, те, що написав Мінюст - це юридично необґрунтовані речі. Це юридична абракадабра, яка не має під собою жодного правового сенсу", - зазначив він.

"Це підхід до виконання рішень Європейського суду з позиції африканських диктаторів: ми будемо садити політичних опонентів у результаті суддівського свавілля (що вже встановлено рішенням Євросуду) - а далі говорити, що ми нічого не повинні робити і нічого не можемо зробити", - уточнив Власенко.
"На жаль, вся інформаційна політика влади на сьогоднішній день будується за принципом "ти йому плюй в очі, а він тобі - божа роса". Тобто влада біле називає чорним і навпаки, і думає, що якщо це повторять вісім разів, то біле дійсно стане чорним", - цитує захисника "Інтерфакс-Україна".
На думку захисника екс-прем'єра, щоб виконати рішення ЄСПЛ, необхідно звільнити Тимошенко з-під варти.

Як відомо, 11 жовтня 2011 року Печерський райсуд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Її заарештували під час судового процесу 5 серпня 2011 року.
30 квітня 2013 року ЄСПЛ оголосив рішення у справі "Тимошенко проти України". Суд встановив порушення трьох пунктів ст. 5 (право на свободу і безпеку), а також ст. 18 (обмеження щодо прав) Конвенції з захисту прав і основних свобод людини у зв'язку з арештом Ю.Тимошенко у "газовій справі".

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh