Засідання Верховної Ради, на якому заплановано "годину питань до уряду", може не відбутися
У п'ятницю, 5 квітня, має відбутися чергове засідання Верховної Ради, на якому заплановано "годину питань до уряду" у присутності повного складу Кабінету міністрів, - повідомляє DT.UA.
Між тим невідомо, чи відбудеться засідання парламенту. Опозиція продовжує блокування Ради. Голова фракції "Батьківщина" раніше повідомив, що розблокує Раду, якщо більшість погодиться виконати вимоги опозиції про розгляд висловлення недовіри Кабінету міністрів, скасування пенсійної реформи, а також розгляд постанови про призначення позачергових виборів у Києві. Більшість поки на ці умови не погоджується.

Як повідомляв НБН, у четвер, 4 квітня, народні депутати від опозиції заблокували трибуну і президію Верховної Ради. Після цього парламентська більшість ухвалила рішення про проведення засідань парламенту в будівлі комітетів Верховної Ради.

При цьому опозиція провела своє засідання в залі Верховної Ради. В опозиції заявили, що згідно з рішенням Конституційного суду України від 11 липня 2012 року депутатам заборонено проводити засідання парламенту за межами сесійної зали Верховної Ради.

Опозиція блокує парламент після того, як 2 квітня Верховна Рада не прийняла у другому читанні проект постанови про призначення дати виборів у Києві.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh