Партія Саакашвілі йде в опозицію
Президент Грузії Михаїл Саакашвілі заявляє, що його партія "Єдиний національний рух" програла парламентські вибори і йде в опозицію. Про це він сказав, виступаючи з телезверненням.
За словами Саакашвілі, тепер опозиційна коаліція "Грузинська мрія" на чолі з мільярдером Бідзіною Іванішвілі має право сформувати уряд.
"Після оприлюднення попередніх результатів стає зрозумілим, що коаліція "Грузинська мрія" перемагає. Це означає, що парламентська більшість має сформувати новий уряд, і як президент, відповідно до конституції, я буду сприяти цьому процесу та допомагатиму парламенту почати свою роботу, обрати спікера та сформувати новий уряд", – заявив Саакашвілі.


Попередні результати, оприлюднені Центральною виборчою комісією Грузії, засвідчили, що на виборах, які відбулися вчора, перемагає опозиційна коаліція "Грузинська мрія" – і за партійними списками, і в мажоритарних округах.

Спостерігачі від Організації з безпеки і співпраці в Європі заявили, що Грузія зробила "важливий крок у проведенні демократичних виборів, проте залишилися ключові питання".

За словами спостерігачів, незважаючи на "дуже поляризовану кампанію", грузини змогли "висловити свою волю на виборчих дільницях'.    


Інф.: radiosvoboda.org                   Фото із сайту: polittech.org

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh