Об’єднана опозиція “Батьківщина” та Всеукраїнське об’єднання “Свобода” підписали угоду про створення коаліції в новому складі Верховної Ради.
Як передає кореспондент УНІАН, голова Ради Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк підкреслив під час підписання, що “Батьківщина” разом зі “Свободою” є тією потужною силою, яка здатна перемогти Партію регіонів.
Він зауважив, що підписанням цією угоди чітко визначаються низка кроків та перелік законів, які демократичні сили будуть робити в новому складі ВР.
“Така угода дає чітку відповідь на запитання, хто з народом”, - сказав А.Яценюк. Він висловив переконання, що демократичні сили в новому складі ВР будуть мати більшість.

 
У свою чергу лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок зауважив, що коаліція демократичних сил в парламенті усуне всі негативні наслідки дворічного правління нинішнього режиму. Він додав, що нова коаліція приступить до оновлення діючого законодавства, яке є далеко не демократичним.
‘Ця угода є певним цементом, який скріпить наші шляхетні проукраїнські наміри”, - сказав О.Тягнибок.
Перед підписанням документа А.Яценюк повідомив, що ця угода також була підписана лідером “Батьківщини” Юлією Тимошенко.
“Вона вчора передала ці документи через адвоката”, - сказав А.Яценюк.

Відома в Україні політик, представниця ВО “Свобода” Ірина Фаріон, вважає, що “завданням нашого покоління” є створення в українській Верховній Раді “першої в історії націоналістичної фракції”. На думку Ірини Фаріон, це стане торжеством того, за що “боролися наші предки протягом тисячоліть”.

  

Голова “Української Національної Ради” Юрій Пальчуковський коментує для порталу
Воля народу цю подію так: “Підписання до виборів спільної угоди між ОО “Батьківщина” та ВО “Свобода”– це дуже позитивна річ. Угода дає можливість виборцю безпомилково ідентифікувати політичну силу, яка діє послідовно, відкрито і яка зможе переломити ситуацію в Україні на користь демократії.
Можна висловлювати багато нарікань щодо порядку формування виборчих списків цих сил та їх персонального складу.
Але найголовніше, що ці політичні сили сформували нову філософію їхньої спільної діяльності у парламенті.
Надзвичайно важливо, що підписання цієї угоди виключає помилку, якої припустились помаранчеві сили у 2004 році.
Але хотілося б застерегти, що відступ від узгоджених принципів та обіцянок остаточно підірве довіру до цих політиків і поставить хрест на їхньому політичному житті”.

За інф. УНІАН 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh