"Ніякого іншого рішення від кривосуддя імені Януковича ми не очікували" – так прокоментували сьогодні ухвалу Печерського суду про задоволення позову Андрія Клюєва до Арсенія Яценюка у партії "Батьківщина".
"У цьому Печерському суді до позбавлення волі засудили лідера опозиції та голову партії Юлію Тимошенко. Було б дивним, якщо б цей суд прийняв рішення на користь її однопартійця Арсенія Яценюка. Адже вся судова система сьогодні корумпована та підкоряється волі однієї людини – Віктора Януковича", - відзначили у прес-службі партії.
 
«Батьківщина» переконана, що «в країні встановлюється авторитарна диктатура, за якої суди обслуговують інтереси однієї політичної сили – Партії регіонів на чолі з Віктором Януковичем».
 
«Андрій Клюєв зараз лише номінально є секретарем Ради національної безпеки і оборони України, а насправді, за словами його однопартійця Олега Царьова, очолює передвиборчий президентський штаб Віктора Януковича. Безпосередньо Андрій Клюєв займався і організацією провокацій на мітингу 18 травня.  Про деградацію РНБО на чолі з Клюєвим свідчить і той факт, що жодна із поважних аналітичних інституцій не брала участі у тендері щодо розробки стратегії національної безпеки України, який закінчився безрезультатно», – підкреслили у прес-службі партії.
 
«Печерський суд в черговий раз прийняв незаконне рішення. Але, напевне, всю цю судову процедуру потрібно пройти до кінця. Остаточне рішення щодо подачі апеляції буде прийнято найближчим часом», – заявили у «Батьківщині».

Інф.: byut.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh