Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

Влада продовжує безкарно розбазарювати мільярди коштів, які їй не належать

Уряд надає все нові пільги, а перший віце-прем'єр Сергій Арбузов роздає щедрі обіцянки допомогти галузям, які прописані у складеній ним Програму активізації економіки. Паралельно, він готує механізм освоєння державних гарантій на мільярди гривень, - йдеться у статті на epravda.com.ua.
Прорахунки в державному управлінні на найвищому рівні безпосередньо виливаються в недолік грошей у цілком конкретних сіл і міст. Поки що немає жодної ознаки того, що Янукович, Азаров і Арбузов відмовляться від подібної лінії поведінки. Центральна влада і далі продовжить безкарно витрачати гроші, їй не належать. Доведеться ще на пару років забути про ремонт шкіл і лікарень. Детальніше
 

Режим Януковича наслідує сталінську ідеологію

Ставиться завдання - вбити в голови людей підступно сфальшовані поняття
Саме Й.Сталін зробив визначальний внесок у заплутування понять радянського псевдосоціалізму і націонал-соціалізму німецького. Так, виступаючи 6 листопада 1941 року на засіданні Московської Ради депутатів трудящих, він заявив: "Немецких захватчиков, т.е. гитлеровцев, у нас обычно называют фашистами. Гитлеровцы считают это неправильным и упорно продолжают называть себя "национал-социалистами"... Можно ли считать гитлеровцев националистами? Нет, нельзя. На самом деле гитлеровцы являються теперь не националистами, а империалистами..." Як бачимо, Сталін розуміє аналогію між радянським соціалізмом і німецьким націонал-соціалізмом та всіма силами намагається її приховати, - йдеться у статті в газеті "День".
 

Україна XXI століття: штрихи до портрету

У кожного архітектора своє бачення майбутньої будови. І кожен вважає, що його модель найкраща. Є безліч проблем, які потрібно вирішувати вже сьогодні — ЖКГ, енергозбереження, адміністративна, медична, пенсійна реформи тощо. З кожного питання в нас є достатньо фахівців, які знають, як їх вирішувати в інтересах суспільства. Так, щоб кожна вирішена проблема була органічною частиною, пазлом майбутньої України. Потрібна візія, бачення майбутнього. Хочу акцентувати увагу наступних розробників моделей України XXI століття до деяких факторів (вже не геополітичних), на які, як мені здається, варто звернути увагу, - пише політолог Руслан Гарбар у газеті "День".
 

Журналісти - це люди, які стоять на останній межі за Правду та Свободу, - Тимошенко

Юлія Тимошенко привітала журналістів зі святом
Дорогі мої, вітаю Вас із Вашим днем!
Знаю, що багато хто з Вас не любить це свято і не сприймає його, бо справді - який "день журналіста" для тих, хто ніколи не покидає битву, хто по життю і кожної миті є журналістом?
У нелегкі часи, а саме такі сьогодні переживає наша країна, журналісти - це не просто репортери, оператори, блогери, оглядачі, ведучі… Це люди, які перед загрозою остаточного падіння Правди та Свободи стоять на останній межі.
 

Наливайченко проанкетував агітаторів Митного союзу

Дев’ять простих запитань, або Анкета для агітаторів Митного союзу
Політикам, які агітують за Митний союз, варто спробувати відповісти на дев’ять доволі простих запитань. Тим, хто не має відповідей на ці запитання, не варто навіть вступати в дискусію про Митний союз. Політики, які не розуміють, що йде на користь людям, є безвідповідальними. А безвідповідальність – перша візитівка корупціонера, - стверджує на Радіо Свобода Валентин Наливайченко (нардеп від фракції УДАР).
 

Янукович поводить себе як особа, що опинилася поза Конституцією, - Олег Соскін

Президент порушує Конституцію безоглядно, відкрито
"Янукович 6 червня 2013 року повинен був виступити перед Верховною Радою зі щорічним посланням. Але замість цього він поїхав до Сербії, а у Верховну Раду відправив своє послання у письмовому вигляді на 576 сторінках.
Те, що Янукович відмовляється виступати перед Верховною Радою зі щорічним посланням – це безпрецедентна подія, можна сказати, що він почав відкриту війну з Верховною Радою, в тому числі і зі своєю Партією регіонів, тому що це повна зневага , презирство навіть до своїх партійців", - вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.
Олег Соскін:
Отже, Янукович, як виглядає, поводить себе, як особа, що опинилася поза Конституцією, він її порушує безоглядно, відкрито.
 

Янукович принижує законодавчий орган, - політолог

Президент не ходить до Верховної Ради і демонструє свою зневагу
Опозиція блокує трибуну у Верховній Раді, бо хоче запобігти призначенню виборів у Києві на серпень. Про це сказав політолог Олександр Палій.
"У блокуванні трибуни є сенс. Адже президент не ходить до Верховної ради і демонструє свою зневагу, принижує законодавчий орган. Президент не хоче скандалів, не готовий до гострих запитань. Його готувати до цього дуже важко. Крім того він, очевидно, боїться якихось експромтів. Також він не знає про що говорити із журналістами", - сказав політолог.
 

Ворогами преси стали відомі журналісти

Головним "ворогом преси" за версією Незалежної медіа-профспілка України та Інституту масової інформації став прем'єр-міністр України Микола Азаров. До цьогорічного рейтингу потрапили медійники: екс-генеральний директор каналу ТВі і чинний народний депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький (йому закидають знищення репутації ТВі), а також генеральний директор "1+1" Олександр Ткаченко (йому закидають дискредитацію УНІАН), - повідомляє "Українська правда".
 

Регіонали і комуністи - на сторожі офшорних схем, бо мають рахунки на Кіпрі

Парламентська більшість не підтримала проектів законів про денонсацію угоди з Кіпром щодо уникнення подвійного оподаткування доходів та майна, внесених депутатами від "Батьківщини" Володимиром Яворівським, та від УДАРу Віктором Пинзеником. Регіонали та комуністи не проголосували "за" через те, мовляв, що автори порушили визначену законом процедуру підготовки таких документів. Водночас в опозиції відмову більшості пояснюють особистими інтересами провладних депутатів, які послуговуються офшорними схемами, - йдеться у статті на Радіо Свобода.
 

Конституційний суд порушив засадничі конституційні права громадян, - суддя КС Віктор Шишкін

Віктор Шишкін: Суд підірвав основи конституційного ладу
Віктор Шишкін став третім суддею Конституційного суду, який рішуче не погодився з рішенням щодо місцевих виборів, - пише "Главком". До цього свою незгоду висловили Юрій Баулін та Петро Стецюк, про що вже писав "Главком". Нагадаємо, що КС, з дуже сумнівною аргументацією постановив, що всі чергові місцеві вибори мають відбутися в жовтні 2015 року. І це стосується навіть тих рад, які працюватимуть більше встановленого Конституцією п’ятирічного терміну. Всі розуміють, що це рішення було зроблено тільки для того, щоб не проводити в Києві виборів місцевих органів влади до президентських.
 

Уряд обкладе податком ноутбуки та мобільні телефони

Кабмін має намір внести зміни до постанови № 992, які передбачають введення спецзбору з імпортерів та виробників техніки.
Згідно з повідомленням, Кабінет Міністрів має намір внести зміни до постанови від 27 червня 2003 № 992 "Про розмір відрахувань виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах".
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1922
mod_vvisit_counterВчора4895
mod_vvisit_counterЦього тижня39132
mod_vvisit_counterМинулого тижня32284
mod_vvisit_counterЦього місяця71416
mod_vvisit_counterМинулого місяця197665
mod_vvisit_counterЗа весь час26847285