Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

Warriors UPA Fought For Ukrainian Independence - Vitaliy Klytschko

altВіталій Кличко визнав УПА
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко висловив свою глибоку повагу ветеранам Української повстанської армії.
Про це напередодні політик заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає Цензор.НЕТ.
«Воїни УПА воювали як проти фашистів, так і проти Червоної армії. Вони воювали за свою незалежність. Я глибоко поважаю людей, які воювали за свою свободу », - Віталій Кличко.
За його словами, в результаті пакту Молотова - Ріббентропа на землі Галичини прийшла «російська армія - ці люди сприймали їх як окупантів, прийшли німці - вони воювали проти німців».   
Інф.               expres.ua 
 

Lytvyn Commits a Crime, the Crime Scene Is Parliament - Anatoliy Grytsenko

altАнатолій ГРИЦЕНКО, голова партії "Громадянська позиція"

Литвин отримав наказ, чи гроші?
Литвин свідомо йде на порушення Закону. Тобто на злочин. Місце злочину - Верховна Рада. Час злочину - четвер, 17 травня. Склад злочину - законопроект 10034.
Того, хто вчиняє злочин, називають злочинцем. І притягають до відповідальності.
У випадку з Литвином, якщо не зупиниться - то мають посадити надовго! Бо йдеться про збитки для бюджету мінімум у 820 млн, максимум - мільярди гривень. Тобто в особливо крупних розмірах. Набагато більші, ніж записані в судових вироках Луценку й Іващенку.
 

People Without National Consciousness - Humus, on Which Germinates Other Nations

altОлег К. РОМАНЧУК, шеф-редактор журналу «Універсум» 

Два роки тому на сайті «Української правди» була вміщена моя стаття «Чи треба вивчати російську мову?». Серед численних відгуків був і коментар такого собі Андрея русича: «Долго мы вас, хохлов, тут терпели. Закончились ваши игры в нэзалэжность. Власть теперь наша. Еще немного, будете проситься по контракту в нашу армию, когда условия жизни на Украине станут не по силам. Наши в «уряде» и «президент» стараются. Мои друзья в России говорят, что денег на сериалы и фильмы про армию выделяют немеряно. Друг не успевает выполнять заказы. Так что смотрите телик и учите великий и могучий.
 

The People, Unable To Form His Own Political Elite, Forced To Feed Someone Else And Submit It

altСергій Грабовський, кандидат філософських наук, член Координаційної ради Асоціації українських письменників
  ,

Публічні безумства незалежних інтелектуалів: камо грядеши?

Інтелектуальні кола України – політизовані й аполітичні, ліберальні й націоналістичні, україномовні й російськомовні, ґендерно просунуті і ґендерно консервативні – опанувало безумство.
Воно не торкнулося хіба що невеликого числа тих, у кого ще з совєтських часів був якимось дивом набутий імунітет до політико-ідеологічних кампаній, з іншого боку, значно численніше тих, хто ще за тих же совєтських часів входив до числа добре оплачуваної "реєстрової інтелігенції" або поповнив її лави пізніше.
 

The Task Of Politicians Of the New Formation - To Awaken And Activate People - Vitaliy Klytschko

altПро це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з блогерами та представниками громадських організацій Чернігова.
«Люстрація кадрів – це необхідна умова виведення України з глибокої політичної та економічної криз. Я переконаний, що треба звільняти тих людей, які брали хабарі й наживалися замість того, щоб працювати на користь держави, які дискредитували професію правоохоронців, захисників громадян», - сказав Кличко. Він переконаний, що за приклад успішного реформування правоохоронної сфери необхідно брати Грузію, де за короткий час вдалося повністю перезавантажити правоохоронну систему.
 

The Authorities So Lowered Himself That Already Exhausted the Space For Self-Abasement

altМикола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

У замкнутому просторі диктатура найвідчутніша, а репресії найочевидніші
Сьогодні, 15 травня,  Віктор Янукович вирушив до  Москви на перше побачення з новим-старим президентом Росії Володимиром Путіним. Я проводжав нашого керманича з великою любов’ю. Звичайно, у думках, та все одно здалеку, бо ближче не пускали  чи то стражники-почуття, чи то охоронці Зевса. Махав рукою так завзято, що навіть голуби порозліталися. Коли птахи зникли за обрієм, заходився надсилати правицею повітряні поцілунки.  

 

The Task Of the "New Politics" Of Opposition - To Build a Clear System Of Cadres Selection

Вікторія ПІДГОРНА, Центр соціально-політичного проектування, для Української правди

 Поки в Москві опонентів влади б'ють кийками і саджають до СІЗО, українська опозиція проводить грандіозні Форуми об'єднання. Чи то влада не боїться опозиції, чи то у нас ще демократія?!
Безумовно, об'єднання опозиційних партій - справа потрібна для майбутніх перемог, та й виборець не буде плутатися в бюлетені. Але чи знайде він там альтернативу владі?
Форум об'єднаної опозиції відповідь на це питання не дав.
 

Deaf & Dumb Headlong Rushes Into the Party Lists - Petro Osadchuk

alt15 травня відкривається чергова сесія Верховної Ради України. Нинішній парламент, на жаль, не є виразником волі українського народу. Він, скоріше, нагадує клуб за особистими інтересами депутатів, у якому змішалося праведне з грішним. Сутність цього горе-парламенту відомий поет і сатирик Петро ОСАДЧУК дотепно виразив у свої мініатюрах:

Пороззявляли широкі писки,
Вірні ідеї, як смерть — чумі,
Стрімголов у партійні списки
Поспішають глухонімі.

 

Forum Of Opposition: Criminal-Oligarchic Regime Of Yanukovych Will Be Removed

altІнф. та фото Волі народу

Об’єднана опозиція представила проект спільної програми дій і винесла його не всенародне обговорення

Сьогодні, 12 травня, на Михайлівській площі нашої столиці відбувся форум об’єднаної опозиції «За Батьківщину», який відкрив Олександр Турчинов.
Проект спільної програми дій представив Арсеній Яценюк і запросив усіх до її всенародного обговорення.
Ось 7 першочергових програмових завдань:

1. Ми усунемо кримінально-олігархічний режим Януковича.
2. Ми відновимо справедливість, проведемо реформи прокуратури і правоохоронних органів, звільнимо з в’язниць  Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів та противників режиму.
3. Корупціонери понесуть відповідальність, буде проведено антикорупційну люстрацію.
 

The Demolition of Kyiv - the Symbol Of Current Government

altМикола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

    Андріївський узвіз сьогодні – руїна, мовби після бомбардування. Це – найточніший, найвичерпніший символ нинішньої влади. За всіх часів загарбники насамперед нищать святі місця, перелицьовують історію, вбивають бажання підкорених громадян відстоювати ідентичність, боротися за свободу й самобутність, плекати своє майбутнє.
    Київ трощать зі смаком, азартом і апломбом. Так само, на вкрадених територіях, будують для себе. І ось уже купи цегли й гори каміння височіють на колись зелених дніпровських схилах.

 

Nomination Of Businessmen By Constituencies From the Opposition - a Mistake - Taras Chornovil

altНардеп Тарас Чорновіл заявляє, що перші реальні політв’язні можуть з’явитися в Україні після парламентських виборів
Як повідомили УНІАН у прес-службі Т. Чорновола, за його словами, «на тих представників опозиції, що йдуть по мажоритарних округах і яких неможливо «підчепити» на «гачок» після виборів, уже є готові кримінальні справи. Наприклад, мій колега по парламентському Комітету закордонних справ Андрій Парубій. У разі, якщо він не обереться до Верховної Ради, його автоматично посадять. Бо проти нього порушено кримінальну справу за спротив ратифікації Харківських угод», - зазначив народний депутат.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1480
mod_vvisit_counterВчора3297
mod_vvisit_counterЦього тижня20068
mod_vvisit_counterМинулого тижня52930
mod_vvisit_counterЦього місяця83466
mod_vvisit_counterМинулого місяця103168
mod_vvisit_counterЗа весь час25537525