Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

На Кавказі з весни йде справжня війна за незалежність від РФ! - Антон Геращенко

Антон Геращенко: Поки Путін торгується за "Новоросію", у Росії повстав Кавказ
На Кавказі з весни з новою силою розгортається визвольний рух, поки силові структури Росії "відволіклися" на конфлікт з Україною. Про це у вівторок, 26 серпня, заявив радник глави МВС Антон Геращенко.
"Поки Путін готується сьогодні торгуватися з Президентом України за долю "Новоросії", у нього самого вдома далеко не все гаразд. Цієї ночі в Дагестані сталася перестрілка,
 

На Росію чекає репарація

Розплачуватися за витівки Путіна доведеться ще й правнукам росіян
А чи знають росіяни, які так завзято підтримують усі параноїдально-цинічні агресивні витівки Путіна, що розплачуватися (причому в прямому сенсі) за його витівки доведеться ще їхнім правнукам? Чому? А все тому, що є така форма матеріальної відповідальності в міжнародному праві - РЕПАРАЦІЇ (повне або часткове відшкодування - за мирним договором або іншими міжнародними актами - державою, що розпочала агресивну війну, збитків, заподіяних державі, що зазнала нападу - Ред.).
 

Порошенко поглядом показав своє ставлення до Путіна (ВІДЕО)

Порошенко потис руку президенту РФ, але...
Можна переглянути на відео, як змінилося обличчя Президента України, коли він потиском руки вітався з Путіним.
Цей погляд, як і в червні на святкуванні 70-річчя висадки союзницьких військ у Нормандії, дуже показовий і красномовний.
Раніше МЗС України повідомило, що Порошенко налаштований рішуче... Почекаємо результатів переговорів.
 

Семенченко просить "Червоний хрест" організувати коридор для вивозу поранених і вбитих з Іловайська

Командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко попросив допомоги Червоного хреста в організації коридору для вивозу поранених (11) і вбитих (7) з Іловайська. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає УНН.
"Прошу допомоги Червоного хреста в організації коридору для вивозу поранених (11), в тому числі важко і вбитих (7) з Іловайська. Прошу зв'язати їх зі мною. До завтра багато хто може не дожити.
P.S. Всі жертви нічного обстрілу ураганів з РФ і градів з Донецька. Родичам бійців Донбасу - у нас убитих немає і троє поранених", - написав Семенченко.  Інф.: УНН
 

Зустріч Порошенка, Назарбаєва, Путіна, Лукашенка та Ештон у Мінську розпочалася

Порошенко та Путін потиснули один одному руки
У Мінську розпочалася багатостороння зустріч за участі президентів України, Білорусі, Казахстану, РФ, а також Високого представника ЄС із зовнішньої та безпекової політики.
Про це повідомляє адміністрація президента України на своїй сторінці у Twitter.
Початок зустрічі підтверджує також і спікер Ештон Майя Кочьянчич.
Як повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі кореспондент Reuters Джек Стаббс, Порошенко та Путін перед зустріччю потиснули один одному руки.
 

Знущання терористів над українською патріоткою в Донецьку (ФОТО)

Українська мучениця: у Донецьку терористи прив'язали до стовпа патріотку і б'ють її
У Донецьку терористи прив'язали до стовпа невідому українську патріотку і знущаються над нею. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The NewYork Times.
"Бойовики захопили невстановлену жінку, яка підтримує незалежність України. Її огорнули у прапор і повісили табличку" Вона вбиває наших дітей. Агент карателів", - йдеться в коментарі The New York Times до знімка, який став одним з головних фото вчорашнього дня за версією видання.
 

Порошенко розпочав зустріч із Лукашенком "віч-на-віч"

У Мінську розпочалася зустріч Президента України Петра Порошенка і президента Білорусі Олександра Лукашенка. Про це йдеться у повідомленні Адміністрації Президента у Twitter, передає УНН.
"Розпочалася зустріч Президента України Петра Порошенка з Президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком "віч-на-віч", - зазначили в АП.
Нагадаємо, П.Порошенко провів у Мінську зустріч з головою дипломатії ЄС К.Ештон.
Як відомо, у вівторок, 26 серпня в Мінську відбудеться багатостороння зустріч і у форматі Україна-ЄС-"Євразійська трійка".
 

Вперше на найвищому державному рівні визнано існування 5 колони у Верховній Раді України (+ВІДЕО)

Не секрет: п’ята колона складається з десятків нібито народних депутатів, - Порошенко
Текст звернення Президента щодо розпуску ВР опублікований на офіційному Інтернет-представництві глави держави:
Звернення Президента України щодо дострокових парламентських виборів 26 жовтня
Дорогі співвітчизники!
Я вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання.
Вибори нового Парламенту відбудуться 26 жовтня 2014 року.
 

Військовополонені РФ закликали Путіна припинити посилати війська до України (ВІДЕО)

Полонені російські десантники на допитах розповіли про цілі, з якими вони прибули до України. Десантники навіть не знали, навіщо їх відправили до України
Відео з допитами російських військових з’явилось на Facebook-сторінці прес-центру АТО. Посилаючи десантників з 98 дивізії в Україну, військове начальство дезінформувало їх. Зокрема, один із затриманих на сторінці Вконтакті повідомив, що збирається "у відрядження". Про це ж заявив затриманий полонений Смірнов. За його словами, підполковник Немоляєв поінформував лише про майбутні військові навчання, повідомляє unian.ua.
 

Президент розпустив Верховну Раду, нову обиратимемо 26 жовтня

Про розпуск Ради повідомляється у Твіттері Президента
У свою чергу прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко додав на своїй сторінці у Facebook, що наступні вибори відбудуться 26 жовтня і нагадав, що ці депутати були опорою Януковича.
"Теперішній склад Ради півтора року був опорою Януковича. Більшість саме цих депутатів ухвалювали диктаторські закони, які забрали життя Небесної сотні. За це треба нести відповідальність: і кримінальну, і політичну", – зазначив він.
 

Ні в якому разі не можна визнавати Путіна повноправною стороною перемовин, - Володимир Бондаренко

Володимир Бондаренко: Путін - першопричина, основа і джерело війни на Сході України
Про це Голова Київської міської організації "Батьківщини" Володимир Бондаренко написав на своїй сторінці у Facebook.
Ще до того, як керівництво держави погодилося прийняти Хутінську "хуманітарну" допомогу, я направив Президентові України відкритого листа, виклавши чотири причини, чому Росія насправді "розгуманітарилася".
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5087
mod_vvisit_counterВчора4404
mod_vvisit_counterЦього тижня24845
mod_vvisit_counterМинулого тижня44562
mod_vvisit_counterЦього місяця14146
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27805626