 Про це заявив із сцени Євромайдану народний депутат України Арсеній Яценюк. Він закликав усіх зберігати спокій та не піддаватися на провокації. Арсеній Яценюк заявляє, "Беркут" перекрив Хрещатик, але штурм не передбачається, а просто хочуть заблокувати подачу на Євромайдан їжі, води та прибуття нових мітингувальників, - передає кореспондент УНІАН. Яценюк відзначив, що “Беркут” і внутрішні війська стоять на декількох вулицях (навколо Майдану Незалежності – УНІАН), але “сюди вони заходити не будуть”. “Єдине, що я прошу, щоб ніхто не піддався на провокації”, - підкреслив депутат.
|
Опозиція обіцяє заблокувати Межигір'я, якщо протягом 48 годин уряд Миколи Азарова не буде відправлено у відставку.
Про це сказав депутат від "Батьківщини" Сергій Пашинський на чолі колони опозиції, яка вирушила до Адміністрації президента від мітингу на Майдані Незалежності.
"Янукович, ми тобі даємо 48 годин. Якщо за цей час Захарченко не буде арештований, якщо уряд Азарова не буде відправлено у відставку, якщо не буде звільнено політв'язнів - ми ідемо на Межигір'я", - заявив він.
ДРУГИЙ ШАНС МАЙДАНУ. Чи зможе Народне Віче змінити Історію?
Те, що відбувається тут-і-зараз, в центрі Києва, з точки зору політичної філософії та політології слід визнати революцією. Не бунтом рабів, не карнавалом приколістів, не перформансом художників-постмодерністів, не флешмобом студентів, а усвідомленим протестом свідомих громадян проти феодально-олігархічної соціальної системи. Ці події, як і революцію 2004 року, можна класифікувати як буржуазну революцію,
Юлія Тимошенко: Українському народу треба негайно брати владу в свої руки, а не вести з диктатором солодкі розмови
Позавчора, 3 грудня, Янукович кинув у каземати трьох людей, побитих до полусмерті під кривавою ялинкою садистами з "Беркуту".
Учора заарештували ще дев’ятьох. Один з них — журналіст, другий — батько трьох дітей. Частину людей було витягнуто брутально з лікарень, під час судилища вони знаходились в непритомному стані. Суд над невинними людьми проходив уночі, як у сталінські часи.
Нове відео побоїща на Банковій. "Беркут" і внутрішні війська чинять розправу
У той час, як український уряд обіцяє провести розслідування щодо кривавих подій на Банковій 1 грудня та покарати винних, оприлюднено нове відео з-під Адміністрації президента. Ці кадри можуть вас шокувати. На них видно, як представники "Беркуту", переслідуючи демонстрантів, жорстоко б'ють чоловіка, який опинився на землі.
Євромайдан: пропозиція плану дій
Влада уже зробила ряд помилок, граючи сама проти себе. "Призупинити" євроінтеграцію в річницю Майдану, криваво розігнати студентів, влаштувати судилище над випадковими затриманими... Відбуття Януковича до Китаю є скоріше тривожним сигналом: площа Тяньаньминь знаходиться саме там. Опозиція як мінімум двічі, 24 листопада і 1 грудня, втратила енергію людей, провалила відставку уряду, не змогла зупинити провокацію на Банковій. Частина людей на Майдані валиться з ніг зі втоми, в той час, як інші не знають, де знайти собі місце...
Учасниками Євромайдану шириться відчуття, що не існує плану, що все відбувається "з сьогодні на сьогодні", в реагуючому, а не проактивному порядку.
Тому насмілюся запропонувати мій варіант плану дій.
 "Лідери злочинного режиму, який пішов проти волі своїх громадян, усім відомі - це Віктор Янукович, Микола Азаров, Віталій Захарченко та ряд інших високопосадовців. Але вони нічого не змогли б зробити без помічників на місцях — продажних суддів, слідчих-фальсифікаторів, нелюдів-беркутівців", – йдеться у повідомленні, пише tyzhden.ua.
Саме тому УДАР починає створювати люстраційний СПИСОК ворогів Євромайдану.
 "Обласні, міські, районні ради в державі приймають рішення про недовіру своїм адміністраціям і формують виконавчі комітети. Це означає, що в Україні рухнула президентська вертикаль влади. За цим неминуче повинна послідувати відставка президента, а також Кабінету міністрів", - так висловився Голова Демократичного об’єднання "Українська Національна рада" (ДО "УНР") Юрій Пальчуковський.
"На масових Майданах України відбувся народний імпічмент президенту і народний референдум за вступ України в ЄС і відставку всіх гілок влади. Воля народу повинна бути виконана.
 За неофіційною інформацією з "Украероруху", позавчора увечері на летовищі в Борисполі приземлилися 2 літаки з російським спецназом Міністерства Внутрішніх Справ Росії.
Посадова особа "Украероруху" відмовилася приймати ті борти і подала у відставку.
Подальша доля тих російських спецназовців була така. Їх розмістили на одній з баз в районі Святошина. Частину спецназівців передягли в цивільне, щоб вони в подальшому виконували роль так званих тітушок на вулицях Києва.
Робота всіх адміністративних будинків у центрі Києва має бути розблокована протягом п'яти днів
Відповідне рішення суду зачитав судовий виконавець біля Кабінету Міністрів у четвер, повідомляє Укрінформ. Зазначається, що протягом найближчих п'яти днів міліція здійснюватиме тільки охорону громадського порядку біля зайнятих учасниками мітингу адмінбудинків, жодних силових дій з їх звільнення не здійснюватиметься. Інф.: regionews.ua
 В опозиції наполягають, що Генпрокуратура та МВС мають дати правову оцінку побиття демонстрантів і покарати бійців "Беркута". На сьогоднішній день відомі імена всіх бійців "Беркута", які били людей 1 грудня під адміністрацією президента (АП). Про це, як повідомляє DT.UA, ефірі телеканалу ТВі повідомив глава парламентського комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан (фракція " УДАР").
|
|