Опозиція каже про безстрокову акцію протесту і просить людей ночувати під ЦВК
Лідери УДАРу, "Свободи" та "Батьківщини" заявляють про безстрокову всеукраїнську акцію протесту у разі, якщо їхні вимоги не будуть враховані керівництвом ЦВК.
Про це вони заявили на площі перед ЦВК, оголошуючи вимоги, які були передані голові Центрвиборчкому Володимиру Шаповалу.
"Ми будемо стояти доти, доки вони не дадуть нам відповідь на наші вимоги. Зараз ми підемо і повернемося о 18 годині, коли нам обіцяли дати відповідь. Якщо наші вимоги не будуть виконані, ми будемо стояти доти, доки не зможемо захистити вибір народу", - зокрема, заявив Яценюк. Перед цим Яценюк закликав людей залишатися під ЦВК до вечора і ночувати.

У свою чергу Тягнибок заявив:
"Ми не просто зробили заяви, ми розпочинаємо акції протесту. Це буде безстрокова акція. Ми не лише в кабінетах відстоюватимемо результати, але і розраховуємо на підтримку громадян. Це буде загальноукраїнська акція протесту".

Пізніше Віталій Кличко на питання кореспондента "Української правди", чи є єдиний узгоджений план в опозиції у разі, якщо їхні вимоги не будуть виконані, відповів:
"Поки що плану немає, але в нас одна мета – не допустити фальсифікації і обрання людей через спотворення волі народу. Щодо того, які в нас будуть дії. Будемо вирішувати по ситуації".
При цьому він запевнив, що жодної проплаченої людини на площі немає. На прохання кореспондента він почав кликати людей і питати, хто їх привіз на акцію протесту
Жодна людина не заявила, що вона отримала гроші, проте деякі зізналися, що були звезені за власні гроші організованим автобусом. 

Інф.: "Українська правда",  Фото: kyiv.comments.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh