altПортал Воля народу вже привертав увагу до нещодавно прийнятого ВРУ антиконституційного й антинародного закону про референдум. Пропонуємо Вашій увазі погляд на проблему, висловлений у коментарі для порталу Воля народу відомого політика і політолога Олега СОСКІНА:
Це не закон, а жаб’яча потвора
Бандитська так звана Верховна Рада, яка, по суті, функціонує поза Конституцією та правовим полем в Україні, вирішила підсунути українській нації ще одну жаб’ячу потвору у вигляді закону №6278 “Про всеукраїнський референдум”. Навіть поверхневий аналіз цього документу показує, що він написаний групою бандитів, мета яких – остаточно знищити Українську державу та український народ.

Зрозуміло, для чого це робиться, цей закон прийнято в інтересах кадебістської Російської Федерації Путіна та Медвєдєва, які прагнуть поглинути Українську державу шляхом її руйнування. Зрозуміло, що це закон не на користь жодному з українських громадян.
У рамках європейської традиції, поза сумнівом, має існувати закон про референдум. Звичайно ж, референдум є дуже важливим елементом прямого народовладдя, органічним і практичним механізмом реалізації 5 статті Конституції України. Але цей закон про референдум, як і все в сьогоднішній Українській державі, де панує бандократія на чолі з Януковичем та його сім’єю, спрямований лише на одне – перетворити Україну на концтабір, а українців – на його бранців.

Це стосується і закону про біометричні паспорти, і закону про обмеження руху готівки і фотографування автомобілів на кордоні. Закон про референдум – це ще один крок до поневолення українців. Зрозуміло, що цей закон потрібно викинути на смітник. Його не можна ні переробляти, ні змінювати, він таким діям не піддається. Експертний аналіз свідчить, що це – закон, який із самого початку генетично викривлений. Зокрема, про це йдеться в матеріалі Світлани Конончук “Закон про референдум повністю знищує народовладдя в Україні”.

Зрозуміло, що Янукович його підпише, тому що він взагалі не розуміється на цих питаннях. Але якщо говорити про реальну дію цього закону, то доцільно просто взяти закони про референдум, які діють у європейських країнах. Один з найкращих таких законів, який постійно ефективно використовується, діє у Швейцарії. Це один із найбільш досконалих механізмів народовладдя, який пройшов випробовування часом, і численними прикладами застосування. У Швейцарії він довів свою ефективність і правомірність. Цей закон треба покласти в основу українського закону про референдум, але проаналізувати й інші приклади – у Бельгії, у країнах Прибалтики – Естонії, Латвії.

Для розроблення цього закону повинна бути сформована міжнародна група, його творці мають бути не заангажованими, це мають бути фахівці – правники, економісти, політологи, дуже фахово підготовлені групи, лідери громадських організацій, державотворці, ті, що належать до найвищого рівня фахівців державного управління.

Саме така організація підготовки цього закону та його ухвалення є найбільш прийнятною для того, щоб Україну повернути на європейський шлях розвитку і створити умови для запобігання функціонуванню в Україні кланового олігархічного режиму будь-якої із олігархічних сімей – Януковича, Ющенка, Кучми.

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії,
професор Національної академії управління
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh