Герега не моргнувши оком скликає Київраду
На офіційному сайті Київради оприлюднене розпорядження №123 від 5 серпня 2013 р. “Про скликання XII сесії Київради VI скликання”, згідно з яким депутати мають зібратися 19 серпня.
Відповідно до документу, засідання має відбутися у сесійній залі в будівлі Київради та КМДА (Хрещатик, 36). Початок – 10.00. До порядку денного засідання внесено п'ять питань: два - внесення змін до рішень Київради від 8 лютого 2013 року про Програму соціально-економічного розвитку столиці на поточний рік та про бюджет Києва-2013; третє - про внесення змін до рішення Київради від 20 червня 2002 року “Про утворення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держадміністрації) та затвердження його структури та загальної чисельності”; четверте - про внесення змін до рішення Київради від 22 травня 2013 р. про утворення Центрів надання адміністративних послуг в Києві, а також питання - “Про звернення Київради до Верховної Ради України”.

Розпорядження підписала заступник Київського міського голови – секретар Київради Галина Герега.

Нагадаємо, після зустрічі з головою Київської міської державної адміністрацією Олександром Поповим 19 липня депутати від опозиції заявили, що дозволять проводити засідання Київради тільки після того, як Верховна Рада призначить позачергові вибори міського голови Києва та Київради. До того часу опозиція вважатиме будь-яке засідання Київради нелегітимним.

Інф.: gazetavv.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh