Озброєні найманці вирішили тікати з Донецька
Бойовики, серед яких вихідці з Чечні і донські козаки, вирішили залишити Донецьк. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Олег Ляшко.
"З Донецька в бік Амвросіївки рухається колона - 2 БТР, 2 камази, 2 Ікаруси, легковики. У колоні - збройні кадировці і донські козаки. За інформацією нашої агентури, терористи з награбованим ідуть на прорив кордону, біжать до Росії", - написав Ляшко. Також він зазначив, що всі відповідні служби вже проінформовані про це переміщення. "Прикордонників і військових ми попередили. Попросив міністра оборони щарахнути терористів з вертольотів. Обіцяв зробити", - повідомив депутат. 
Інф.:
donbass.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh